[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jaguar I-Pace - pierwszy elektryczny SUV marki

Jaguar I-Pace zostanie oficjalnie zaprezentowany na salonie samochodowym w Genewie. Pierwszy elektryczny samochód Jaguara przeszedł ekstremalne zimowe testy.

Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace

Jak zapowiada producent, Jaguar I-Pace ma być idealnym samochodem na co dzień - zarówno do jazdy po mieście, weekendowych wypadów, jak i radzenia sobie z ekstremalnymi warunkami. Jak choćby temperaturami sięgającymi minus 40 stopni, których elektryczny SUV zaznał na północy Szwecji, w czasie surowych testów.

Ważną cechą Jaguara I-Pace ma być możliwość szybkiego ładowania baterii. Od zera do 80 procent pojemności baterii SUV-a naładować można będzie w mniej niż 45 minut, przy użyciu ładowarki o mocy 100kW.

REKLAMA

Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace

Drobiazgowo przetestowany w ekstremalnych warunkach terenowych i pogodowych, I-Pace "ujarzmił" Arktykę w zimowym ośrodku testowym firmy Jaguar Land Rover w Arjeplog w Szwecji przy temperaturach sięgających -40°C.

Podczas ładowania, klienci będą mogli korzystać z gniazdka sieciowego, w celu przygotowania akumulatora samochodu i ustawienia temperatury powietrza w kabinie przed podróżą.

Wstępne przygotowanie pojazdu zapewnia największy zasięg, najlepsze osiągi i komfort, niezależnie od temperatury zewnętrznej. Preferowane godziny ładowania i wstępnego przygotowania samochodu będzie można ustawić za pomocą pokładowego systemu InControl lub aplikacji Remote na smartfony, a cała operacja będzie równie prosta, jak ustawienie alarmu.

REKLAMA

Jaguar I-Pace Jaguar I-Pace

Co do parametrów napędu modelu I-Pace producent milczy. Wersja koncepcyjna natomiast miała baterię o pojemności 90 kWh i elektryczny napęd o mocy 400 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Pozwalało na sprint do "setki" w około cztery sekundy, a zasięg maksymalny sięgał 500 kilometrów.

Jaguar I-Pace zostanie zaprezentowany podczas transmisji na żywo 1 marca 2018 roku o godzinie 19.00, a jego publiczna premiera odbędzie się na targach motoryzacyjnych w Genewie 6 marca 2018 r.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 149 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij