Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jaguar wprowadza Program Dopłat Rejestracyjnych

Jaguar XF-R Jaguar XF-R

"... chcemy w ten sposób wyprzedzić ewentualne decyzje władz, niwelując jednocześnie skutki wprowadzenia wyższych stawek akcyzy, które naszym zdaniem opóźniają decyzje o zakupie nowego samochodu - powiedział Dariusz Wawrzynów Dyrektor Handlowy Jaguar Land Rover w Polsce.

Program ten różni się od obowiązującego w Niemczech, Włoszech czy Francji, gdyż nie trzeba złomować posiadanego samochodu (można go natomiast zostawić w rozliczeniu oraz nie ma ograniczenia wiekowego pojazdu). Oferowane Dopłaty przekraczają często dwu, a nawet trzykrotnie wysokość dopłat w krajach Europy Zachodniej.

Program dopłat realizowany jest w Autoryzowanych punktach Sieci Dilerskiej Jaguar i Land Rover na terenie całego kraju. Program obejmuje ograniczoną i gotową do odbioru liczbę samochodów. Listy samochodów objętych Dopłatami są do wglądu we wszystkich punktach dilerskich. Program realizowany będzie do wyczerpania zapasów objętych dopłatami z możliwością jego przedłużenia oraz poszerzenia o dodatkowe modele i wersje, w zależności od reakcji rynku

Szczegóły programu można znaleźć na stronach www.jaguar.pl i www.landrover.pl

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 145 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Generalny Importer Jaguar Land Rover w Polsce, obserwując sytuacje i działania rządów na rynku motoryzacyjnym w Europie, podjął decyzję o wprowadzeniu od 21 marca br. Programu Bezpośrednich Dopłat Rejestracyjnych do nowych samochodów Jaguar i Land Rover.
    auto motor i sport, 2009-03-23 11:23:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij