Jaguar za lokatę!

Jaguar X-type
Jaguar X-type
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 172 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Promocja przeznaczona jest dla osób zamożnych. Wystarczy wpłacić minimum 10 mln zł ze stałym 9 -procentowym oprocentowaniem, by otrzymać na własność Jaguara X-Type'a Classic 2.0 (model 2009 r.). Oprocentowanie będzie jeszcze wyższe (10%.) w przypadku klientów wpłacających 20 mln zł na dwa lata. Każdy klient może otrzymać nawet dwie nagrody - w przypadku jeśli założy dwie lokaty na 9 proc. o wartości 10 mln zł każda.

"Promocją z jaguarem chcemy zachęcić do naszej oferty nowych klientów i podziękować za zaufanie tym, którzy z podobnych produktów już korzystali. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji kolejny raz podpiszą umowę depozytową, bo przecież tak wysokie lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem w Noble Banku nie są nowością" - powiedział Jarosław Augustyniak, Prezes Zarządu Noble Banku S.A.

Przypomnijmy, że Jaguar X-Type 2.0 Classic (w cennikach występuje tylko w wersji z silnikiem diesla o mocy 130 KM) w cennikach widnieje za 106 500 zł. Jego cena wynosi więc niewiele ponad 1% tego, co klient musi "zostawić" w banku. X-type został zaprezentowany w 2001 roku i jest autem opartym na podzespołach mieszczańskiego Forda Mondeo poprzedniej generacji.

Źródło: Noble Bank, informacja własna

 

REKLAMA