[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Jedno z pierwszych Porsche 911 GT3 RS rozbite

Zapewne brawura, brak odpowiednich umiejętności, adrenalina i nieszczęście gotowe. To tylko spekulacje, bo dokładne przyczyny wypadku prawie nowego Porsche 911 GT3 RS nie są znane.

Po ostatnim wypadku nowiutkiej Mazdy MX-5 teraz natknęliśmy się na to. Nowe Porsche 911 GT3 RS z przebiegiem zaledwie 1800 km zostało rozbite. To prawdopodobnie jedno z pierwszych egzemplarzy tego auta, które "pójdzie na żyletki".

Przyczyny wypadku są nieznane i po uszkodzeniach karoserii trudno powiedzieć co tu się wydarzyło. Dach, słupki oraz tylny spoiler są nienaruszone, więc dachowanie wykluczamy. Szyby także są w całości, więc nie doszło też do mocnego uderzenia ani czołowego, ani bocznego. Zastanawiające jest to, że osie "wbiły" się w nadkola, tak jakby samochód spadł z dużej wysokości na koła. Z tyłu widać, że doszło do pożaru - zapalił się prawdopodobnie silnik.

REKLAMA

Mimo że na pierwszy rzut oka zniszczenia nie wyglądają na poważne to raczej nie uda się uratować tego egzemplarza. Cały układ napędowy został uszkodzony i w fatalnym stanie jest też podwozie. Naprawa tych podzespołów byłaby nie opłacalna. Właściciel za to auto zapłacił co najmniej 887 600 zł. Nacieszył się nim przez 4 tygodnie, przejeżdżając zaledwie 1800 km.

Pod maską auta zamontowano 6-cylindrowy silnik bokser o pojemności 4 litrów (zapożyczony z modelu GT3 RS 4.0.) o mocy 500 KM. To jeden z ostatnich wolnossących silników w "911". W połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią PDK auto przyspiesza do setki w 3.3 s i maksymalnie pojedzie 310 km/h.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij