REKLAMA

Jeep Grand Cherokee S - w teren na sportowo

Jeep wprowadza do oferty usportowioną wersję swojego flagowego modelu. Jest nią Jeep Grand Cherokee S.

Jeep Grand Cherokee S
Jeep Grand Cherokee S
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 244 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dostępna na wielu rynkach europejskich nowa edycja S dodaje Jeepowi Grand Cherokee sportowego charakteru. Wygląd podkreślają błyszczące akcenty Low Gloss Granite Crystal umieszczone na znaczku, dolnej nakładce zderzaka, wzdłuż okien bocznych, ramkach grilla, ramkach świateł tylnych i 20-calowych obręczach kół.

Agresywny wygląd modelu potęguje czarne błyszczące wykończenia grilla i szyb w kolorze Gloss Black  oraz podwójna końcówka wydechu z wykończeniem Black Chrome. Sportowy charakter podkreśla dodatkowo sportowe zawieszenie, należące do standardowego wyposażenia.

Wnętrze Jeepa Grand Cherokee S wykończono elementami z anodyzowanego aluminium, drewna w kolorze czarnym, a efektu dopełniają czarne akcenty na desce rozdzielczej. Błyszczące metalowe pedały i czarne fotele z perforowanej skóry Nappa SRT z czarnymi przeszyciami dodatkowo podkreślają sportowy charakter modelu.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Grand Cherokee S
Jeep Grand Cherokee S

Oprócz elementów stylistycznych, nowa edycja specjalna wyposażona jest w systemy multimedialne, jak najnowsza wersja systemu Uconnect z 8,4-calowym ekranem dotykowym, kompatybilnego z aplikacjami Apple CarPlay i Android Auto oraz pozwalającego na obsługę wielu funkcji, w tym klimatyzacji i  systemu infotainment. 

Wyposażenie obejmuje również 7-calowy konfigurowalny wyświetlacz oraz system audio Alpine z dziewięcioma głośnikami i subwooferem 506 watt ze standardowym systemem aktywnej redukcji hałasu.

Panoramiczny dwupanelowy dach, obszyta skórą kierownica, podgrzewane i wentylowane siedzenia przednie i podgrzewana kanapa tylna oraz dwustrefowa klimatyzacja są montowane w standardzie.

Jeep Grand Cherokee jest oferowany w 10 kolorach nadwozia, w tym w ekskluzywnym metalicznym lakierze Grand Cherokee Sangria i jest napędzany wysokoprężnym silnikiem Multijet II o pojemności 3,0 litra i mocy 250 KM, połączonym z ośmiobiegową skrzynią automatyczną.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA