[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jeep Grand Cherokee S - w teren na sportowo

Jeep wprowadza do oferty usportowioną wersję swojego flagowego modelu. Jest nią Jeep Grand Cherokee S.

Jeep Grand Cherokee S Jeep Grand Cherokee S

Dostępna na wielu rynkach europejskich nowa edycja S dodaje Jeepowi Grand Cherokee sportowego charakteru. Wygląd podkreślają błyszczące akcenty Low Gloss Granite Crystal umieszczone na znaczku, dolnej nakładce zderzaka, wzdłuż okien bocznych, ramkach grilla, ramkach świateł tylnych i 20-calowych obręczach kół.

Agresywny wygląd modelu potęguje czarne błyszczące wykończenia grilla i szyb w kolorze Gloss Black  oraz podwójna końcówka wydechu z wykończeniem Black Chrome. Sportowy charakter podkreśla dodatkowo sportowe zawieszenie, należące do standardowego wyposażenia.

Wnętrze Jeepa Grand Cherokee S wykończono elementami z anodyzowanego aluminium, drewna w kolorze czarnym, a efektu dopełniają czarne akcenty na desce rozdzielczej. Błyszczące metalowe pedały i czarne fotele z perforowanej skóry Nappa SRT z czarnymi przeszyciami dodatkowo podkreślają sportowy charakter modelu.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Grand Cherokee S Jeep Grand Cherokee S

Oprócz elementów stylistycznych, nowa edycja specjalna wyposażona jest w systemy multimedialne, jak najnowsza wersja systemu Uconnect z 8,4-calowym ekranem dotykowym, kompatybilnego z aplikacjami Apple CarPlay i Android Auto oraz pozwalającego na obsługę wielu funkcji, w tym klimatyzacji i  systemu infotainment. 

Wyposażenie obejmuje również 7-calowy konfigurowalny wyświetlacz oraz system audio Alpine z dziewięcioma głośnikami i subwooferem 506 watt ze standardowym systemem aktywnej redukcji hałasu.

Panoramiczny dwupanelowy dach, obszyta skórą kierownica, podgrzewane i wentylowane siedzenia przednie i podgrzewana kanapa tylna oraz dwustrefowa klimatyzacja są montowane w standardzie.

Jeep Grand Cherokee jest oferowany w 10 kolorach nadwozia, w tym w ekskluzywnym metalicznym lakierze Grand Cherokee Sangria i jest napędzany wysokoprężnym silnikiem Multijet II o pojemności 3,0 litra i mocy 250 KM, połączonym z ośmiobiegową skrzynią automatyczną.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 145 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij