[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Jeep Renegade po face liftingu - znamy ceny

Ruszyło zbieranie zamówień na Jeepa Renegade po kuracji odświeżającej. Nowy model ma ulepszony system multimedialny, dodatkowe funkcje oraz więcej opcji indywidualizacji.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Wśród udoskonalonych elementów wyposażenia znajduje się nowy system multimedialny Uconnect, który dostępny jest do wyboru z 5-, 7- lub 8,4-calowym ekranem. Dwa ostatnie mają wyświetlacz wysokiej rozdzielczości.

System, który wykorzystuje szybszy i mocniejszy procesor, skracający czas reakcji, pozwala kierowcy obsługiwać wiele funkcji samochodu, w tym klimatyzację i radio bezpośrednio z ekranu Uconnect. Funkcje nowego systemu Uconnect obejmują m.in. zestaw głośnomówiący, nawigację oraz odczytywanie wiadomości sms, co poprawia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dla klientów chcących udoskonalić swoje umiejętności off-roadowej jazdy,  8,4-calowy Uconnect NAV może zostać wyposażony w Jeep Skills, łatwą w obsłudze aplikację, która dostarcza w czasie rzeczywistym informacje zarówno na temat własnego stylu jazdy, jak i parametrów samochodu, takich jak trakcja, kąty przechyłu bocznego i wzdłużnego, skok kół, ciśnienie i szerokość geograficzną.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

W nowym Jeepie Renegade poprawiono funkcjonalność wnętrza. Nowy tunel środkowy ma wbudowany uchwyt na smartfon, nowy uchwyt na kubek oraz dodatkowe schowki na drobne przedmioty, w tym kieszeń na iPada Mini lub inne małe akcesoria.

Poprawiony został też komfort pasażera, dzięki zmianie pozycji dodatkowego portu USB (teraz umieszczony jest z tylu środkowego podłokietnika, by ułatwić dostęp do niego pasażerom siedzącym z tyłu). Udogodnienie to oferowane jest w standardzie już od poziomu wyposażenia Longitude.

Po face liftingu Jeep Renegade zyskał sporo nowych opcji personalizacji. Nowa tapicerka oraz wykończenia Polar Plunge dostępne są teraz w wersji Longitude i Limited, a tapicerka Ski Grey z mocno kontrastującymi z czarną skórą przeszyciami Ski Grey w wersji wyposażenia Limited. Zmieniony został projekt obramowania radia, nadmuchów klimatyzacji, środkowego tunelu oraz głośników.

REKLAMA

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Renegade 2018 dostępny jest w czterech różnych poziomach wyposażenia - Sport, Longitude, Limited i Trailhawk - jak również w specjalnej edycji Night Eagle II.

Bazowa cena Jeepa Renegade, ze 110-konnym silnikiem benzynowym 1,6, wynosi 69 900 złotych. Najdroższą cennikową opcją jest z kolei wysokoprężna odmiana Trailhawk, z 2-litrowym silnikiem o mocy 170 KM, napędem na cztery koła i 9-stopniową przekładnią automatyczną. Jej cena startuje od 126 500 złotych.

Najtańsza wersja z napędem 4x4 to Jeep Renegade z 2-litrowym turbodieslem o mocy 120 KM i 6-stopniową manualną skrzynią biegów. W wersji wyposażenia Longitude kosztuje ona od 96 600 złotych.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij