[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Jeep Renegade po zmianach - silniki z Polski

Jeep Renegade przeszedł face lifting, który odświeżył nieco wygląd samochodu po czterech latach od jego debiutu. Pod maskę baby-Jeepa trafią silniki z Bielska-Białej.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Zmiany są raczej subtelne, polegające na unowocześnieniu wyglądu pojazdu. Przeprojektowany został przedni zderzak, który ma na sobie więcej lakieru niż wcześniej.

Z innych zauważalnych zmian wymienić trzeba przednie reflektory, które mają efektowny kształt LED-owego oświetlenia do jazdy dziennej i diodowy prostokąt w centralnej części.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Pozostając przy oświetleniu, okrągłe światła przeciwmgielne są teraz znacznie bliżej siebie, a kierunkowskazy mają białe klosze. Z tyłu natomiast charakterystyczny znak X pośrodku lamp ma czerwone wykończenie, zamiast białego.

Odświeżony Jeep Renegade będzie pierwszym samochodem wyposażonym w nowe silniki Turbo, produkowane w polskich zakładach FCA w Bielsku Białej. Dostępne są dwie opcje benzynowe - silnik 1,0-litrowy o mocy 120 KM i momencie obrotowym 190 Nm oraz 1,3-litrowy motor o mocy 150 KM lub 180 KM i momencie obrotowym 270 Nm.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Ofertę silników uzupełniają 1,6-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 120 KM i 2,0-litrowy silnik MultiJet II turbodiesel o mocy 140 KM lub 170 KM z selektywną redukcją katalityczną SCR.

Nowy Renegade oferuje system multimedialny Uconnect czwartej generacji, z 5-, 7- lub 8,4-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości oraz kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto, dzięki czemu właściciele mogą być zawsze w łączności ze światem.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

W standardzie znajdą się zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu (Lane Departure Warning-Plus) i inteligentny ogranicznik prędkości (Intelligent Speed Assist) z systemem rozpoznawaniem znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) w standardzie w całej gamie.

Jeep Renegade 2018 Jeep Renegade 2018

Odświeżony Jeep Renegade dostępny będzie od września 2018 w Salonach Jeepa w całej Europie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij