Jeep Wrangler Black Edition

Jeep Wrangler Black Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 208 500 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Odmiana Black Edition wyróżnia się hardtopem w kolorze nadwozia, czarnymi progami, grafiką na komorze silnika i matowo-czarnym logiem Jeep. Całości dopełniają 18-calowe felgi utrzymane w matowej czerni. Wnętrze to mieszanka ciemnych barw i ożywiającej czerwieni. Do wykończenia kierownicy użyto skóry przeszytej czerwoną nicią, do tego wykorzystano lakier fortepianowy na wielu elementach konsoli. Nowy Jeep Wrangler Black Edition oferowany będzie w większości krajów Europy już od września br. w czterech wersjach kolorystycznych nadwozia: burgundowym Deep Cherry Red, czarnym Black, białym Bright White i srebrnym Bright Silver. 

Pod maską tej edycji znajdzie się 2,8-litrowy silnik diesla o mocy 200 koni mechanicznych i momencie obrotowym 460 Nm, który sprzężony jest z 5-biegowym automatem. Oprócz tego oferowany jest benzynowy silnik V6 o mocy 284 koni mechanicznych uzyskujący maksymalny moment obrotowy 347 Nm (również współpracujący ze skrzynią automatyczną o pięciu przełożeniach).  

Jeep Wrangler Black Edition posiada wzmocnione mosty, dwustopniową skrzynkę rozdzielczą oraz system kontroli zjazdu Hill Descent Control i Hill Start Assist, zapobiegający staczaniu się pojazdu podczas ruszania na wzniesieniu. Standardowe wyposażenie obejmuje elektryczne podgrzewanie przednich foteli, aktywowany komendami głosowymi system infotainment Bluetooth Uconnect z portem USB oraz zestaw nagłośnienia 'Infinity' o mocy 368 Watt z sześcioma głośnikami i subwooferem. W ramach opcji wyposażenia dostępny jest zestaw Dual Top (tj. dach twardy i dach miękki) oraz zaawansowany system multimedialny z nawigacją GPS, 6,5-calowym ekranem dotykowym, dyskiem twardym HDD o pojemności 40 GB, wejściem AUX oraz odtwarzaczem DVD. 

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA