[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.5

Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Jeep to legendarna kultowa marka, której siła tkwi w zdolnościach terenowych jej modeli oraz niewielkich zmianach, jakie przechodziły w swojej historii. To sprawia jednak, że są od razu rozpoznawalne i nie można ich pomylić z żadnymi innymi samochodami. Mimo że Jeep nazywa Wranglera zaprezentowanego na salonie w Genewie modelem nowej generacji zmiany, jakim go poddano są raczej kosmetyczne.

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Jeep Wrangler po zmianach pojawi się w salonach w drugiej połowie 2018 roku. 2- i 4-drzwiowy model tak jak dotychczas będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia - Sport, Sahara i Rubicon. Nowością jest pakiet stylistyczny Overland oferowany do odmiany Sahara.

REKLAMA

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

W ramach pakietu producent oferuje aluminiowe 18-calowe obręcze kół, "grill" w kolorze nadwozia z wlotami powietrza i obrysami reflektorów w jasnym kolorze, twardą osłonę koła zapasowego (również w kolorze nadwozia), światła LED oraz skórzaną tapicerkę.

REKLAMA

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Nowy Wrangler wciąż będzie dostępny z dwoma rodzajami napędu na cztery koła - w Command-Trac będą wyposażane wersje Sport i Sahara, Rock-Trac będzie seryjny w najmocniejszej, wykazującej najwyższe zdolności w terenie odmianie Rubicon.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 200 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij