Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.5

Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Jeep to legendarna kultowa marka, której siła tkwi w zdolnościach terenowych jej modeli oraz niewielkich zmianach, jakie przechodziły w swojej historii. To sprawia jednak, że są od razu rozpoznawalne i nie można ich pomylić z żadnymi innymi samochodami. Mimo że Jeep nazywa Wranglera zaprezentowanego na salonie w Genewie modelem nowej generacji zmiany, jakim go poddano są raczej kosmetyczne.

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Jeep Wrangler po zmianach pojawi się w salonach w drugiej połowie 2018 roku. 2- i 4-drzwiowy model tak jak dotychczas będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia - Sport, Sahara i Rubicon. Nowością jest pakiet stylistyczny Overland oferowany do odmiany Sahara.

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

W ramach pakietu producent oferuje aluminiowe 18-calowe obręcze kół, "grill" w kolorze nadwozia z wlotami powietrza i obrysami reflektorów w jasnym kolorze, twardą osłonę koła zapasowego (również w kolorze nadwozia), światła LED oraz skórzaną tapicerkę.

Jeep Wrangler (Genewa 2018) Jeep Wrangler (Genewa 2018)

Nowy Wrangler wciąż będzie dostępny z dwoma rodzajami napędu na cztery koła - w Command-Trac będą wyposażane wersje Sport i Sahara, Rock-Trac będzie seryjny w najmocniejszej, wykazującej najwyższe zdolności w terenie odmianie Rubicon.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 195 200 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij