[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jeep Wrangler – bez rewolucji

Amerykańska marka zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcia nowej generacji kultowej terenówki. Na szczęście obyło się bez rewolucji w stylistyce.

Jeep Wrangler Jeep Wrangler

Samochód kontynuuje tradycję swoich poprzedników i nadal jest typowo kanciastym pojazdem terenowym o znakomitych właściwościach off-roadowych. Nowinką techniczną w tym modelu jest natomiast zastosowanie oświetlenia LED.

Podobnie, jak poprzednik, także i najnowszy Wrangler będzie występował zarówno w wersji krótkiej (trzydrzwiowej), jak i w długiej, z dodatkową parą drzwi. Nabywca krótkiej odmiany będzie mógł wybrać wariant z twardym, demontowalnym dachem i rozkładanym materiałowym. Dodatkowo będzie też możliwość wybrania materiałowego dachu z możliwością odsłonięcia przestrzeni nad podróżnymi, bez konieczności składania całego.

Kabina nowej terenówki Jeepa sprytnie łączy klasykę z nowoczesnością. Jednocześnie kształt deski rozdzielczej nie stracił nic z terenowego charakteru poprzedników. Dalej ma ona proste kształty oraz jest łatwa w obsłudze. Nie oznacza to jednak, że pozbawioną ją nowych rozwiązań technicznych. Największą z nich jest system multimedialny z dużym, dotykowym ekranem, który umieszczono w centralnym punkcie kokpitu. Poza tym między tradycyjnymi analogowymi zegarami pojawił się spory wyświetlacz komputera pokładowego. Przeprojektowano również przyciski na konsoli środkowej oraz zastosowano nową kierownicę z chromowanymi wstawkami. Ciekawie prezentują się polakierowane w kolorze nadwozia elementy na desce rozdzielczej.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Wrangler Jeep Wrangler

Jeep nie zdradził jeszcze szczegółów technicznych, ale wiadomo już, że nowy Wrangler będzie lżejszy od poprzednika. Otrzyma też nowe silniki benzynowe i wysokoprężne oraz  8-stopniową skrzynię automatyczną.

REKLAMA

Jeep Wrangler Jeep Wrangler

.Jednak największą nowością mają być dwa rodzaje napędu 4x4 do wyboru – klasyczny aktywowany ręcznie oraz automatyczny, oparty na sprzęgle wiskotycznym.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Wrangler Jeep Wrangler

Więcej szczegółów poznamy podczas oficjalnej prezentacji auta 29 listopada, kiedy to rozpoczną się targi w Los Angeles. 

REKLAMA

Jeep Wrangler Jeep Wrangler

Czy nowe wcielenie amerykańskiej ikony off-roadu będzie równie dzielne w terenie, co poprzednicy? Mamy nadzieję wkrótce się dowiedzieć.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 200 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij