[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Jeep Yuntu Concept – zapowiedź nowego modelu

Większy niż Grand Cherokee, z miejscem dla sześciu pasażerów i jedenastoma ekranami w środku. Oto pojazd koncepcyjny, który zapowiada nowy model Jeepa.

„Yuntu” po chińsku znaczy dosłownie „chmura” a ten koncept zapowiada model, który jeśli trafi do produkcji raczej nie opuści granic Państwa Środka. Źródła donoszą, że model (być może nazwany Commander) miałby być wytwarzany przez spółkę joint venture GAC-Fiat w Chinach. Z kolei na rynku amerykańskim samochód mógłby być sprzedawany jako Chrysler.

Wygląd Yuntu łączy w sobie charakterystyczną dla Jeepa surowość z nowoczesnymi, bardziej subtelnymi elementami. Widać to szczególnie w kabinie, w której w trzech rzędach znalazło się miejsce dla sześciu pasażerów. Dostęp do wnętrza zapewniają m.in. otwierane pod wiatr tylne drzwi – wątpliwe jednak, żeby ten element znalazł się w wersji produkcyjnej. Bardziej prawdopodobne jest z kolei to, że przed kierowcą i pasażerem znajdzie się potężny ekran – zresztą jeden z jedenastu w środku. Pozostałe mają służyć jako centrum rozrywki dla podróżujących. Wszystkim steruje się rzecz jasna dotykowo.

Na zewnątrz w oko wpadają przede wszystkim 20-calowe obręcze aluminiowe, za którymi skrywają się złote albo czerwone zaciski hamulców. Uwagę przyciągają też cienkie ”paski” LED-owych świateł dziennych oraz wyczerniony słupek A.

Jeep nie zdradził na razie słowa na temat ewentualnego źródła napędu nowego modelu, ale co nieco mówi nam o nim nadwozie Yuntu, na którym znalazły się oznaczenia „PHEV” sugerujące, że to hybryda typu plug-in. Gdyby faktycznie pojawił się w takiej wersji dla Jeepa byłby to pierwszy model z tego rodzaju układem napędowym.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij