[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Jenson Button napisał książkę - jest polski wątek

Mistrz świata Formuły 1 Jenson Button poszedł w ślady wielu swoich kolegów po fachu i napisał książkę autobiograficzną, w której opisuje 17 lat spędzonych w królowej motorsportu. Co ciekawe, w fabule przewinął się nawet wątek... FSO.

- Może nie jest najszybszy, może nie jest najpiękniejszy... - tak zaczynał opowiadać o sprzedawanych przez siebie samochodach John Button. Ojciec Jensona Buttona, znany brytyjski kierowca rallycrossowy, prowadził do 1992 roku salon samochodowy, w którym pojawiły się również polskie samochody FSO - nieodżałowane Polonezy.

W ukazującej się właśnie autobiografii Jensona Buttona "Życie na maksa" czytamy, że chcąc sprzedać samochód FSO, John Button wymyślił specjalną promocję - "Kup samochód, wczasy dostaniesz w prezencie!".

W swoim salonie John Button wysypał piasek przed jednym z aut, dorzucił wiaderko, łopatkę i piłkę plażową i oto ojciec przyszłego mistrza Formuły 1 zbudował mini plażę, czym zachwycił klientów. To się nazywa podejście do marketingu!

 

REKLAMA

REKLAMA

Ukazująca się właśnie autobiografia Jensona Buttona "Życie na maksa" to coś więcej, niż tylko wspomnienie wyścigów czy kronika sportowych wydarzeń. To pełna smaczków, zabawnych zdarzeń i wzruszeń opowieść o prawdziwym Buttonie. O wspierającym ojcu i pustce po jego stracie. O dobrych, ale i o złych chwilach; o radosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O wątpliwościach i nadziejach, które wcale nie musiały się ziścić.

"Życie na maksa " to historia życia kierowcy wyścigowego, który spędził w Formule 1 siedemnaście lat – przez ten czas wziął udział w 309 wyścigach, zdobywając tytuł mistrza (2009), wicemistrza (2011) i II wicemistrza (2004). Miał okazję poznać zarówno blaski, jak i cienie tego sportu. Przede wszystkim jednak jest to historia życia człowieka z krwi i kości.

"Życie na maksa" Jensona Buttona jest już dostępna w księgarniach.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij