Jenson Button poprowadzi „Top Gear”?

Czy Chris Evans, zastępujący Jeremiego Clarksona, poprowadzi "Top Gear" z kierowcą Formuły 1, Jensonem Buttonem? Tak donoszą zagraniczne media. 

Brytyjski tabloid Daily Mail donosi jakoby kierowca Formuły 1, Jenson Button, był potencjalnym kandydatem na współprowadzącego najpopularniejsze motoryzacyjne show świata „Top Gear”.

Po aferze z udziałem Jeremiego Clarksona, w skutek której został on zwolniony z BBC, a jego dwaj koledzy współprowadzący program (James May i Richard Hammond) zrezygnowali z dalszej realizacji programu bez „Jezzy”, BBC zabrało się za poszukiwania godnych następców. I tak, wybór padł na znanego na Wyspach dziennikarza Chrisa Evansa, którego zadaniem jest teraz skompletowanie pełnego składu prowadzącego o kolejnych dwóch prezenterów.

Zgodnie z tym co podaje zagraniczna prasa, to właśnie wspomniany już kierowca Formuły 1 jest na najlepszej drodze do pozyskania posady obok Evansa. W żadnym wypadku nie jest to jednak oficjalna informacja pochodząca wprost od BBC, ale taka z pewnością niebawem się pojawi. Doniesienia te trzeba więc traktować ze sporym dystansem, gdyż Jenson Button nie wspominał nic póki co o odejściu z Formuły 1, a swoje plany na sezon 2016 ma przedstawić w perspektywie kilku miesięcy. 

Zobacz również:
REKLAMA