Jeszcze więcej Fabii

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 57 650 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

- Jest to konieczny krok w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie. Optymalizujemy także naszą logistykę, aby dostarczać Klientom tak popularną Fabię jak najszybciej - powiedział Fred Kappler, członek Zarządu Skoda Auto a.s., odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Największy wzrost sprzedaży samochodów Skoda zaobserwowano w Niemczech - w porównaniu z ubiegłym rokiem, w którym w ciągu pierwszego kwartału sprzedano łącznie 15 430 samochodów, koncern sprzedał blisko dwa razy więcej pojazdów w okresie od stycznia do kwietnia tego roku.

W Polsce również zanotowano wzrost sprzedaży. W pierwszym kwartale br. sprzedaż Skody Fabia wyniosła 5560 sztuk, a w tym samym okresie ubiegłego roku 4570 aut.

Skoda Fabia cieszy się wielką popularnością dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny i niskim kosztom użytkowania, włączając przyjazną dla środowiska wersję Skoda Fabia GreenLine. Może się ona poszczycić niskim zużyciem paliwa - średnio 4,1 l/100 km w wersji diesel i zmniejszonym poziomem emisji CO2 na poziomie 109 g/km.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA