Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Juke-R już lata po torze

Nissan Juke-R Nissan Juke-R

Jedyny w swoim rodzaju projekt brytyjskiego importera japońskiej marki wyjechał z z fabryki w której powstał i przeszedł pierwsze testy na brytyjskim obiekcie testowym - MIRA, na którym przeprowadza się m.in. testy zderzeniowe Euro NCAP. Przedsmak tego jak Juke-r z napędem na cztery koła i mocą prawie 500 KM pod maską radzi sobie na torze znajdziecie w poniższym materiale wideo. Niestety na specyfikację auta wciąż trzeba poczekać.

Co ciekawe, wygląda na to, że pomysł zbudowania tego pojazdu nie wszystkim przypadł do gustu. Podobno projekt nie był konsultowany z zarządem koncernu w Japonii i część członków władz nadzorczych nie jest zadowolona z faktu, że by powstał konieczne było pocięcie na kawałki topowego modelu Nissana. Ale nikt nie może zaprzeczyć, że szum, jaki powstał w sieci po pierwszych prezentacjach prac nad autem, z pewnością przykuł uwagę do tego z natury oryginalnego modelu.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Z jednej strony dobrze, że nie konsultowali tego z Japonią, bo zapewne by w ogóle nie powstał, a z drugiej trochę niefajnie robić takie coś za plecami. Fakt faktem Juke - R jest i trzeba się nim teraz zachwycać, a Japończycy powinni być z niego dumni.
  ~Samuraj, 2011-12-09 10:24:55
 • avatar
  zgłoś
  Zabawka inżynierów Nissana przeszła pierwsze testy na torze. Nie wszyscy są nią zachwyceni.
  auto motor i sport, 2011-12-09 07:57:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij