Kahn Vengeance: Nowe, brytyjskie coupe

Kahn znany jest w świecie motoryzacji głównie z tuningowanych Land Roverów. Teraz jednak szykują swój autorski projekt – Kahn Vengeance. 

fot. autocar.co.uk

Firmę Kahn Design kojarzymy głównie ze światem tunningu na najwyższym poziomie. Choć ich znakiem rozpoznawalnym są przerobione Land Rovery, to nie brzydzą się również Bentleyami, Audi czy Jeepami. Bardzo prawdopodobne, że już niebawem zasłyną ze swojego autorskiego projektu.

REKLAMA

Vengeace – taką nazwę nosi pojazd, który przedstawiają pierwsze opublikowane szkice. Opisywany jako przedstawiciel brytyjskiego, klasycznego stylu retro, będzie ręcznie produkowany w Coventry. Kształtowana siłą ludzkich rąk aluminiowa karoseria o długiej masce,  będzie skrywała wnętrze będące mieszanką najlepszego klasycznego stylu i najnowszej technologii.

Coupe dołączy do oferty Kahn Design, gdzie znaleźć można ekstremalnie przerobionego Land Rovera Defendera, znanego jako Flying Huntsman. Jeśli to dla kogoś mało, a zapatrzył się na 6-kołowego Mercedesa-AMG, to wersja 6x6 też jest w sprzedaży. 

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA