Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Kampania serwisowa Hondy

Honda CRV Honda CRV

Dzięki powyższej akcji, będą oni mieli okazję skorzystania z wiedzy i obsługi ASO Honda. W ramach kampanii będzie można dokonać bezpłatnej kontroli stanu technicznego samochodu, a także taniej usunąć wykryte usterki. Większość części zamiennych zostanie objęta atrakcyjnym rabatem - nawet do 30%, z wyłączeniem części eksploatacyjnych, wymienianych zwykle podczas przeglądów okresowych. W czasie trwania kampanii wiele autoryzowanych warsztatów firmy zaoferuje upusty na olej silnikowy.

Akcja firmy Honda Poland wpisuje się w ogólny trend walki o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Stan techniczny samochodów przemieszczających się po drogach naszego kraju pozostawia wiele do życzenia i może przyczyniać się do zwiększenia liczby wypadków.

Aby umówić się na wizytę w serwisie, należy skontaktować się z ASO Honda w celu uzgodnienia terminu. Lista autoryzowanych dilerów znajduje się na stronie internetowej firmy Honda Poland pod adresem www.honda.pl

źródło: Honda

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    W dniach 7 - 19 kwietnia 2008 Honda Poland organizuje wiosenną kampanię serwisową. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do właścicieli starszych samochodów, którzy serwisują swoje auta nieregularnie i zazwyczaj w niezależnych warsztatach.
    auto motor i sport, 2008-04-01 10:27:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij