Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Kampania serwisowa Hondy

 

W ofercie jest sprawdzenie stanu technicznego za 50 zł oraz atrakcyjny rabat do 30% na większość części użytych do usunięcia wykrytych niesprawności. Z upustem można także zamówić oryginalny olej silnikowy Honda.

Promocja nie dotyczy akcesoriów, części przeznaczonych do napraw powypadkowych oraz części eksploatacyjnych wymienianych zwykle na przeglądach okresowych.

Oferta skierowana jest szczególnie do właścicieli starszych samochodów serwisujących samochody nieregularnie, w niezależnych warsztatach, aby mieli szansę skorzystać z fachowej wiedzy ASO Honda. Okazję, aby odwiedzić ASO mają także właściciele względnie nowych samochodów, które nie mają gwarancji z powodu uszkodzeń powypadkowych, bądź z uwagi na import spoza Europy, których gwarancja jest ważna jedynie w miejscu sprzedaży.

Aby umówić się na wizytę w serwisie, należy wcześniej skontaktować się z ASO Honda w celu uzgodnienia terminu.

źródło: Honda Poland via samar.pl

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Honda Poland organizuje kampanię serwisową Wiosna 2010. Akcja skierowana jest do właścicieli samochodów marki Honda, dla których zakończył się okres gwarancyjny, ewentualnie nie mają gwarancji. Akcja potrwa do 24 kwietnia.
    auto motor i sport, 2010-04-12 11:08:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij