[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Kia Niro - zapowiedź hybrydowego crossovera

Na początku przyszłego roku Kia wprowadzi na rynek nowego crossovera o nazwie Niro. Dla tego modelu został przygotowany hybrydowy układ napędowy.

Kia Niro sketch

Czy nic Wam nie mówi nazwa Niro? Jeśli nie to spieszymy przypomnieć, że w 2013 roku Kia na targach IAA Frankfurt pokazała model studyjny o tej samej nazwie. Dziś Niro ma być hybrydowym modelem, bazującym na technologii, która trafi też do auta Hyundai'a. Samochód z logo "H" ma być bezpośrednim konkurentem dla Toyoty Prius.

W Niro powinniśmy spodziewać się silnika benzynowego 1,6 l, który rzecz jasna otrzyma wsparcie od jednostki elektrycznej. Motor 1,6 w modelu i30 oferuje 120 KM mocy oraz 156 Nm maksymalnego momentu obrotowego, w hybrydzie te parametry będą wyższe. Kia już teraz deklaruje, że na rynek trafi również wersja plug-in.

REKLAMA

Koncepcyjny model Niro charakteryzowało trzydrzwiowe nadwozie, które w produkcyjnej wersji zastąpiono bardziej praktycznym, pięciodrzwiowym. niestety ubolewamy nad tym, że auto będzie posiadało konwencjonalny system zawiasów, a nie tak jak w studyjnym aucie drzwi otwierane ku górze. Do tego przednie światła są w seryjnym aucie większe, podobnie jak i grill. To tyle ile możemy wywnioskować do udostępnionym szkicu produkcyjnego modelu Kia Niro. 

Niro w sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie roku 2016. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij