[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Kia Picanto X-Line - crossover w skali mikro

Kia Picanto X-Line to uterenowione miejskie auto, z większym prześwitem i stylizacją inspirowaną designem crossoverów.

Kia Picanto X-Line Kia Picanto X-Line

Kia Picanto X-Line oficjalnie zadebiutuje na salonie samochodowym we Frankfurcie, ale już teraz producent podał większość szczegółów dotyczących uterenowionego "malucha". Po premierze w dniu 12 września nowa odmiana Picanto pojawi się w sprzedaży w Polsce na początku pierwszego kwartału 2018 roku.

Nowa linia modelowa X‑Line ma na celu zwiększyć atrakcyjność Picanto, najmniejszego samochodu oferowanego przez firmę Kia. Picanto X-Line dołącza do rodziny crossoverów i SUV-ów. Surowy design podkreślony jest przez kontrastujące pakiety kolorystyczne i większy prześwit (do 156 mm, czyli o 15 mm więcej niż ma standardowe Picanto). Dzięki zwiększonej wysokości nadwozia kierowca może lepiej obserwować drogę przed autem.

- W porównaniu z poprzednim rokiem (i poprzednim modelem), sprzedaż nowego Picanto w pierwszej połowie 2017 roku wzrosła o 23 proc., do 31 827 sztuk, a globalnie jest to jeden z naszych najlepiej sprzedających się samochodów. Jestem przekonany, że nowa linia X‑Line jeszcze bardziej wzmocni naszą obecność w tym segmencie - powiedział Michael Cole, Dyrektor Operacyjny Kia Motors Europe.

Kia Picanto X-Line Kia Picanto X-Line

Co znajdziemy w Picanto X-Line? Nowa linia wyposażenia X‑Line wprowadza charakterystyczną dla aut marki Kia osłonę chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa i bardziej masywne zderzaki rodem z SUV‑a, z przednią i tylną nakładką zderzaka, które wyglądają jak wykonane z metalu.

Dodatkowo grill i lampy przeciwmgielne wersji GT Line zyskały kontrastowe akcenty w kolorze limonkowym (dostępne są także w kolorze srebrnym), a czarne osłony wokół nadkoli wzmacniają wizualny efekt powiększonego prześwitu.

Kia Picanto X-Line Kia Picanto X-Line

Kia Picanto z linii X-Line jest wyposażona w wiele elementów dostępnych także w pozostałych odmianach samochodu, w tym 15‑calowe aluminiowe felgi, aluminiowe pedały, światła LED do jazdy dziennej i światła przeciwmgielne, antenę typu płetwa rekina i bezkluczykowe otwieranie drzwi.

Wersja z 7-calowym ekranem dotykowym jest wyposażona w nawigację z mapami 3D, systemy Apple CarPlay i Android Auto dla pełnej integracji ze smartfonami. Także tylna kamera parkowania, bezprzewodowa ładowarka smartfonów i port USB są dostępne w modelach X‑Line. Tak jak Picanto GT Line, Picanto X-Line w standardzie ma sportową spłaszczoną kierownicę.

Kia Picanto X-Line Kia Picanto X-Line

Samochód jest także wyposażony w elementy bezpieczeństwa aktywnego, takie jak standardowo montowany system zarządzania stabilnością pojazdu (Vehicle Stability Management, VSM), który zapewnia stabilność podczas hamowania i pokonywania zakrętów.

Nowe Picanto można także kupić z systemem automatycznego hamowania awaryjnego (Autonomous Emergency Braking, AEB) - technologią zwiększającą bezpieczeństwo w mieście.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij