[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Kia Picanto nowa generacja – pierwsze zdjęcia

Kilka tygodni przed targami w Genewie Kia odsłoniła album ze zdjęciami nowego Picanto. Auto będzie oferowane m.in. w usportowionej wersji GT-Line. 

Picanto Kia Picanto GT-Line

Design samochodu został stworzony przez zespół projektantów z Frankfurtu nad Menem i Namyang (Korea). Udostępnione zdjęcia auta przedstawiają wersję GT-Line. Auto ma zderzak z agresywnymi liniami i sportowo wyglądającymi chrapami, które ozdobione są czerwonymi wstawkami. A do tego lampy przeciwmgłowe przesunięte zostały bardziej do środka osi zderzaka, niż w poprzedniej generacji

Tak jak i z przodu, tak i z tyły można znaleźć wstawki w czerwonym kolorze. Tylny zderzak ma dwie dodatkowe lampy, w tym światło cofania oraz delikatny dyfuzor i podwójną końcówkę wydechu. Paleta barw Picanto trzeciej generacji będzie obejmowała 11 kolorów lakieru.

REKLAMA

Delikatnie zmieniły się proporcje auta, skrócono zwis przedni, zwiększając przy tym tylny. Dzięki temu samochód ma 3595 mm długości, tak jak poprzednik. W nowej generacji wydłużono rozstaw osi z 2385 do 2400 mm (+15 mm), co przełoży się na ilość miejsca w kabinie.

Kia Picanto GT-Line

Wnętrze wyróżnia się ekranem w formie tabletu i pionowymi wylotami nawiewu po lewej i prawej stronie deski rozdzielczej. Przez większą jej długość biegnie elegancka listwa ozdoba. Widać, że w aucie zmieniona została kierownica, także dolna część konsoli uległa modyfikacji. Boki drzwi zdobią eleganckie wstawki z czerwonymi pasami. Tapicerka skórzano-materiałowa ma również dodatki w czerwieni, a całość podkreślono przeszyciami w tym kolorze.

Kia Picanto zadebiutuje na targach Genewa 2017, które odbędą się w dniach 9-19 marca. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij