Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Kia Pro_cee’d z nową buzią

Kia Pro_cee’d Kia Pro_cee’d

 Koreański producent stwierdził, że najwyższy czas by ponownie odświeżyć popularnego kompakta. Na marcowych targach w Genewie zobaczymy więc odświeżoną wersję Ceeda, której pierwsze zdjęcia już trafiły do sieci. Widzimy na nich przeprojektowane reflektory, nowy zderzaj i osłonę chłodnicy. Według doniesień oprócz tych zmian stylistycznych pod maską zobaczymy następcę obecnego, 90-konnego diesla - 130-konną wersję silnika 1.6 z momentem obrotowym o wartości 255 Nm.

źródło: kia-world.net

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Po prostu upodobnili ten model do dwóch pozostałych odmian Cee'd'a. Mnie jakoś ten przód nie razi i auto wygląda dużo bardziej świeżo niż przed liftem.
  ~Samuraj002, 2011-01-01 13:18:46
 • avatar
  zgłoś
  Jak dla mnie, przedniej partii nadwozia pro_ceed'a należało po prostu nie ruszać albo uczynić ją bardziej wyrazistą. Bo teraz faktycznie jest to bardziej buzia niż groźna mina, z której przemawia komunikat do właściciela i przypadkowego widza: jestem groźnym autem. Poprzedni model Kii sprzed liftingu drapieżny być nie musiał, ale przód nie udawał niewiniątka. Po prostu wyglądał "jakoś", a teraz niestety już jest tylko nijak. Panie Schreyer, oto pierwszy Pański nieudany projekt. Obudźcie się!
  airmatic, 2010-12-28 21:07:25
 • avatar
  zgłoś
  W marcu w Genewie zobaczymy odświeżonego Pro_cee'da. Pierwsze zdjęcia - już dziś.
  auto motor i sport, 2010-12-28 08:54:22
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij