[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Kia Rio GT Line już jest

Na salonie samochodowym w Genewie zadebiutowała Kia Rio w wersji GT Line. Auto może mieć pod maską nawet 120 KM.

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Usportowiona odmiana Kia Rio GT Line napędzana jest turbodoładowanym silnikiem 1.0 T-GDi o mocy 100 KM lub 120 KM. Model dostępny będzie w sprzedaży pod koniec marca.

Po udanym wprowadzeniu do oferty wersji GT Line takich modeli jak Picanto, Sportage i Sorento, teraz przyszła kolej na Rio GT Line. Nowe Rio GT Line wyposażone jest w turbodoładowany silnik i wyróżnia się wyglądem inspirowanym modelami "GT" marki Kia, jak cee’d GT i Optima GT.

REKLAMA

REKLAMA

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Usportowioną odmianę pięciodrzwiowego Rio można rozpoznać po błyszczącej, czarnej oraz częściowo chromowanej osłonie chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa, 17-calowych obręczach kół z lekkich stopów o wzorze GT Line i diodowych światłach przeciwmgłowych w kształcie kostek lodu, które po raz pierwszy zastosowano w modelach cee'd GT i pro_cee'd GT.

Z zewnątrz Rio GT Line wyróżnia się podwójną końcówką układu wydechowego, diodowymi światłami do jazdy dziennej, chromowanym obramowaniem wokół dolnej linii szyb, czarnym spojlerem na pokrywie bagażnika i nakładkami na progach.

REKLAMA

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Lekka, kompaktowych rozmiarów, trzycylindrowa, jednolitrowa, turbodoładowana jednostka napędowa T-GDi oferowana jest w dwóch wariantach mocy – 100 KM i 120 KM. Silnik zapewnia Rio GT Line zupełnie wystarczające osiągi, zwłaszcza w mocniejszej wersji.

Maksymalną moc silnik uzyskuje przy 6000 obr./min., ale maksymalnym momentem obrotowym o wartości 172 Nm dysponuje już od 1500 obr./min, do aż 4000 obr./min. Standardowo silnik Rio GT Line współpracuje z sześciobiegową przekładnią mechaniczną. Siedmiostopniowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów będzie oferowana od połowy 2018 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Począwszy od trzeciego kwartału 2018 r. Kia Rio GT Line będzie również dostępna z wolnossącymi silnikami o pojemności 1,2 l i 1,4 l z wielopunktowym wtryskiem paliwa oraz ze 120-konnym silnikiem 1.0 T-GDi współpracującym z skrzynią 7DCT.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 55 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij