[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Kia Rio GT Line: prawie jak hot-hatch

Kia Rio GT Line to ostrzejsza wersja popularnego miejskiego modelu segmentu B. Na rynku konkurować ma z Fordem Fiestą ST Line czy Volkswagenem Polo R Line.

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Na nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie Kia przygotowuje podrasowaną wersję swojego miejskiego modelu Rio. Oznaczenie GT budzi nadzieję na poprawę osiągów, ale dopisek "Line" studzi te emocje.

Chodzi bowiem o pakiet zmian stylistycznych, które podrasowują samochód jedynie od strony wizualnej, natomiast strona mechaniczna, w tym zawieszenie i silnik, pozostają niezmienione. Pod maskę trafią tu znane silniki benzynowe 1,25 i 1,4 oraz w niedalekiej przyszłości trzycylindrowe 1,0 o mocy 120 KM.

Dobre i to. Przecież nie każdy potrzebuje 200 koni mechanicznych pod maską, a rasowy wygląd w zupełności im wystarcza. Jest to też zdecydowanie tańsza opcja, niż rasowy hot-hatch z mocnym silnikiem i sztywnym zawieszeniem.

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Samochód oparty jest na nowej generacji Kii Rio, która na rynku jest od zeszłego roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, bezpośrednią konkurencją dla auta są Ford Fiesta ST Line czy Volkswagen Polo R Line.

Kia Rio GT Line ma zmieniony przedni zderzak, w którym kryją się poczwórne światła przeciwmgłowe, wykonane w technologii LED, charakterystyczne dla sportowych modeli koreańskiej marki. Zmienione są też progi oraz tylny zderzak, gdzie znalazło się miejsce dla podwójnej końcówki układu wydechowego.

Kia Rio GT Line Kia Rio GT Line

Z zewnątrz efekt dopełniają duże, 17-calowe obręcze z lekkich stopów oraz błyszczące czarne wstawki, a także chromowane listwy na dolnej linii okien.

W środku Kia Rio GT Line przyciąga wzrok sportową, skórzaną kierownicą z grubym wieńcem, tworzywem udającym włókno węglowe i czernią fortepianową na ramce centralnie umieszczonego ekranu systemu informacyjno-rozrywkowego.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 55 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij