Kia SOUL w trzech odsłonach

Kia SOUL
Kia SOUL
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Pojazdy te powstały w europejskim centrum projektowym Kia pod nadzorem głównego stylisty Kia Motors Corporation - Petera Schreyer'a. SOUL stanowi zapowiedź nowego, niewielkiego samochodu, którego premiera przewidziana jest już we wrześniu bieżącego roku, podczas wystawy w Paryżu.

"Nasz nowy samochód będzie szczególnie się podobał osobom młodym duchem, bez względu na wiek! Będzie on trudny do segmentacji, lecz zachęci nabywcę do tworzenia więzi emocjonalnej poprzez udostępnienie elastycznej platformy, którą można dopasować do własnej osobowości" - mówi Gregory Guillaume, szef stylistów Kia Motors Europe.

SOUL Diva powstała z myślą o młodej kobiecie, która uważa samochód za równie ważny element swojego imidżu, jak modny i dopracowany strój. Wnętrze auta, które zostało wykończone czarną i białą skórą, rozjaśnia panoramiczny dach z przyciemnianego szkła.

SOUL Burner pełni tutaj rolę "chuligana". W wyglądzie jego nadwozia uwagę zwracają orientalne tatuaże i ciemny kolor z agresywnymi, czerwonymi akcentami. Wnętrze zaopatrzono w cztery sportowe fotele i wykończono dwoma kolorami - czarnym w dolnej części i matową czerwienią w górnej części kabiny.

SOUL Searcher posiada elektrycznie składany dach, który wraz z maską, tablicą przyrządów, płatami drzwiowymi i kołem kierownicy wykończono w stylu szlachetnej, lekko znoszonej skóry. Fotele i podłogę auta pokryto szaro-beżową wykładziną by stworzyć atmosferę jak najbliższą domowej.

Informacji dotyczących rozwiązań technicznych zastosowanych w autach, Kia na razie nie ujawnia.

Źródło: Kia


REKLAMA