[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.8

Kia Sorento po face liftingu

Kia Sorento przeszła odświeżające ją zmiany. Wśród nich znajdziemy nową skrzynię biegów oraz sportowy wygląd w wersji GT Line.

Kia Sorento face lifting Kia Sorento face lifting

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie Kia pokaże między innymi swojego dużego SUV-a Sorento, który przeszedł kurację odświeżającą. Zmian nie ma wiele, ale też auto nie zdążyło się jeszcze dobrze zestarzeć.

W oczekiwaniu na kolejną generację, która nadejdzie za około trzy lata, styliści zmodyfikowali nieco wygląd zewnętrzny. Retusz zauważyć można w przypadku reflektorów i tylnych świateł oraz obu zderzaków, a także grilla.

Kia Sorento face lifting Kia Sorento face lifting

Ten ostatni, nazywany "tygrysim nosem", zyskał nowe, ciemne, metaliczne wykończenie, podczas gdy nadwozie może zostać pomalowane jednym z dwóch nowych lakierów - Rich Espresso oraz Gravity Blue. Prawdopodobnie auto ze zdjęć nosi na karoserii ten pierwszy lakier.

Z nowości wymienić trzeba jeszcze nowe wzory aluminiowych felg w rozmiarze od 17 do 19 cali. Z kolei wspomniana wyżej wersja GT Line wprowadza czteropunktowe światła przeciwmgłowe w technologii LED, malowane na czerwono zaciski hamulcowe i kilka dodatkowych elementów, mających dodać nadwoziu drapieżnego charakteru.

Kia Sorento face lifting Kia Sorento face lifting

W kabinie, która pomieścić może do siedmiu osób, pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy, jest nowe koło kierownicy. Zmianom uległ też system sterowania klimatyzacją, który zyskał czytelny wyświetlacz, a tapicerka wykonana jest z przyjemniejszych w dotyku materiałów.

Nowa Kia Sorento może być teraz wyposażona w nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z 8-calowym ekranem dotykowym, nawigacją TomTom oraz łącznością za pośrednictwem Android Auto i Apple CarPlay.

Kia Sorento face lifting Kia Sorento face lifting

Wisienką na torcie będzie opcjonalny system audio Harman Kardon, wyposażony w 10 głośników o łącznej mocy 640 W. Dopłaty wymagać będzie także wyposażenie auta w LED-owe reflektory.

Jeśli chodzi o napęd, to główną zmianą jest, wspomniana wyżej, nowa 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów, która debiutuje właśnie w modelu Sorento. Objęta 143 patentami przekładnia będzie dostępna z 2,2-litrowym dieslem i zastąpi poprzedni 6-stopniowy automat.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 155 500 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij