Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Kia Sorento po faceliftingu

Przód Sorento zyskał nowe zderzaki z pionowymi światłami przeciwmgielnymi, nową osłonę chłodnicy, reflektory pozycyjne LED (również z tyłu) oraz nową tylną klapę. Opcjonalnie dostępne są nawet 19-calowe felgi aluminiowe. Wewnątrz znajdziemy lepsze materiały a także eleganckie, chromowane akcenty w postaci klamek, obwódek wlotów powietrza i przełączników. Nowy jest zestaw wskaźników LCD i konsola centralna z 7-calowym wyświetlaczem.

Pod maską znajdą się silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 150 do 197 koni mechanicznych. Wszystkie jednostki powinny zadowalać się mniejszą ilością paliwa niż dotychczas. Największą popularnością cieszyć się zapewne będzie 2-litrowy diesel o mocy 150 koni gwarantujący balans między dobrymi osiągami i umiarkowanym apetytem na paliwo.

Do wyboru będą dwie skrzynie - automatyczna i mechaniczna, a także dwa rodzaje napędu, na przednią oś i 4x4. Ten drugi w normalnych warunkach przekazuje całość momentu na przednie koła jednak w razie ich uślizgu może przenieść część mocy (do 50%) na koła tylne. 

Odświeżona Kia Sorento trafi na rynek w czwartym kwartale tego roku.  

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 155 500 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Odświeżona "twarz", zmodernizowane silniki, lepsze materiały wewnątrz, nowa platforma nadwoziowa - to główne zmiany Kii Sorento A.D. 2012.
    auto motor i sport, 2012-08-17 09:06:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij