Kia Sorento – szturm na USA

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Pierwszym krokiem w tym celu jest instalacja wielkiego billboardu z nowym SUV-em na nowojorskim Times Square. Wiszący na południowym końcu placu billboard z pewnością zostanie dostrzeżony przez miliony ludzi, którzy będą odliczać końcowe sekundy tego roku bawiąc się w Nowym Jorku lub oglądając transmisję tego wydarzenia w telewizji. Billboard powisi tam aż do marca.

Ale to dopiero początek. By wyryć obraz swojego auta w głowach Amerykanów, Kia przygotowała 60-sekundowy klip reklamowy, który będzie prezentowany w 16 tysiącach kin w całych Stanach Zjednoczonych. Klip ten będzie zwracał uwagę na amerykańską fabrykę Kii w West Point, gdzie będzie produkowany model Sorento. Amerykanie nie mogą zapomnieć, że Kia inwestuje w te fabrykę miliardy dolarów i że zapewni miejsca pracy dla 2 500 ich rodaków.

I to wszystko sama, bez pomocy amerykańskiego rządu...

W USA Sorento będzie dostępne z silnikami o pojemności 2,4 I 3,5 litra I mocy odpowiednio 172 I 273 koni mechanicznych. Obie wersje wyposażone zostaną w automatyczną, sześciobiegową skrzynię biegów.

Test europejskiej wersji modelu znajdą Państwo klikając na link.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA