Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Kia Soul'ster - na plażę

Kia Soul'set Kia Soul'set

Kia Soul'ster to dwudrzwiowe auto w jaskrawo żółtym kolorze, o charakterze otwartego i dynamicznego samochodu terenowego. Wygląd tego concept-cara jasno mówi, iż ma on przemówić przede wszystkim do młodych ludzi aktywnie spędzających swój czas. Jak sama nazwa i uroda wskazują, Soul'stera oparto o model Soul.

Oprócz lakieru i rodzaju nadwozia, z zewnątrz uwagę przykuwają także takie elementy, jak dwie chromowane, pojedyncze końcówki układu wydechowego i 19-calowe, pięcioramienne felgi aluminiowe, a także przednie lampy wykonane w technice LED. Nie mniej ciekawie prezentuje się wnętrze, które swobodnie mieści cztery dorosłe osoby i ich bagaż niezbędny na weekendowy wypad poza miasto.

Jako że Soul'ster jest bliskim kuzynem modelu Soul, jego gama jednostek napędowych obejmuje kilka wariantów napędu. W zależności od rynku docelowego, do dyspozycji mogą być dwa czterocylindrowe silniki benzynowe, 1.6 CVVT o mocy 120-124 KM i 2.0 CVVT o mocy 140 KM, a także jeden turbodiesel 1.6 CRDi o mocy 128 KM. Wszystkie one mogą napędzać przednią oś za pośrednictwem 5-stopniowej ręcznej lub 4-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.

Źródło: Kia, Moto Target, zdjęcia: Kia, amis

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij