[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Kia Soul'ster - na plażę

Kia Soul'set Kia Soul'set

Kia Soul'ster to dwudrzwiowe auto w jaskrawo żółtym kolorze, o charakterze otwartego i dynamicznego samochodu terenowego. Wygląd tego concept-cara jasno mówi, iż ma on przemówić przede wszystkim do młodych ludzi aktywnie spędzających swój czas. Jak sama nazwa i uroda wskazują, Soul'stera oparto o model Soul.

Oprócz lakieru i rodzaju nadwozia, z zewnątrz uwagę przykuwają także takie elementy, jak dwie chromowane, pojedyncze końcówki układu wydechowego i 19-calowe, pięcioramienne felgi aluminiowe, a także przednie lampy wykonane w technice LED. Nie mniej ciekawie prezentuje się wnętrze, które swobodnie mieści cztery dorosłe osoby i ich bagaż niezbędny na weekendowy wypad poza miasto.

Jako że Soul'ster jest bliskim kuzynem modelu Soul, jego gama jednostek napędowych obejmuje kilka wariantów napędu. W zależności od rynku docelowego, do dyspozycji mogą być dwa czterocylindrowe silniki benzynowe, 1.6 CVVT o mocy 120-124 KM i 2.0 CVVT o mocy 140 KM, a także jeden turbodiesel 1.6 CRDi o mocy 128 KM. Wszystkie one mogą napędzać przednią oś za pośrednictwem 5-stopniowej ręcznej lub 4-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.

Źródło: Kia, Moto Target, zdjęcia: Kia, amis

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij