Kia Sportage – już w Polsce

Kia Sportage
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Sportage po zmianach kusi nie tylko nowym wyglądem ale i bogatszym wyposażeniem. Radio RDS ma teraz złącza AUX i USB - można więc podłączyć np. pendrive'a i słuchać niezliczonej ilości piosenek. Nowe są również obręcze z lekkich stopów - ich rozmiar to 16 cali. Poduszka pasażera otrzymała przycisk, którym można ją wyłączyć - to na wypadek gdy z przedniego fotela korzysta dziecko umieszczone w foteliku.

Klienci mają do wyboru napęd 4x4 lub tylko na przód. Gama silników składa się z 2 jednostek benzynowych (2,0 lub 2,7 litra) i jednego 2 litrowego diesla, którego moc wzrosła do 150 KM.

Wszystkie odmiany modelowe Sportage FL objęte są 7-letnią gwarancją na układ napędowy i 5-letnią na cały samochód (lub 150.000 km przebiegu) oraz 10-letnią gwarancją perforacyjną. W okresie pierwszych 3 lat użytkowania cały samochód objęty będzie gwarancją podczas której nie obowiązuje limit przebiegu km.

Ceny pojazdu zaczynają się od 66 900 złotych. Od 2004 roku sprzedano ogółem ponad 125 tysięcy egzemplarzy modelu Sportage.

Źródło: kia

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA