Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kia kusi gwarancją!

Siedmioletnią gwarancją od 1 stycznia 2010 roku objęte są wszystkie osobowe modele Kii - od najmniejszego Picanto po dużego SUV-a Sorento. Jest to pełna gwarancja producenta na cały pojazd przez okres 7 lat bez limitu kilometrowego w ciągu pierwszych trzech lat. Potem zaś jest ona ograniczona przebiegiem 150 000 km.

Dla pojazdów fabrycznie nowych gwarancja na perforację nadwozia wynosi nawet do 12 lat bez limitu km (zależnie od modelu), na powłoki lakierowe 5 lat (lub 100 000 km), na systemy audio i nawigacji 3 lata (lub 100.000 km) a na części zamienne, akcesoria i akumulatory - 2 lata.

Ważną zaletą nowej gwarancji będzie możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu. Z gwarancji wyłączone jest normalne zużycie eksploatacyjne takich elementów, jak ogumienie, klocki hamulcowe i okładzina cierna sprzęgła. 

"Nasza deklaracja, by stać się światowym producentem motoryzacyjnym numer 1 pod względem satysfakcji klienta jest wciąż aktualna i 7-letnia gwarancja na wszystkie modele Kii to kolejny krok w tym kierunku. Spowoduje ona niewątpliwie większy ruch w salonach dealerskich i w konsekwencji wzrost sprzedaży w roku 2010 i w latach następnych." - powiedział Paul Philpott, dyrektor naczelny (CEO) Kia Motors Europe.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Koreańska Kia lubi zadziwiać. Tak było najpierw z cee'dem, który jako pierwszy produkowany samochód w 2006 roku otrzymał 7-letnią gwarancję. Teraz zaś takimi warunkami zostały objęte wszystkie modele tego producenta.
    auto motor i sport, 2010-01-05 10:35:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij