Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Klasyczna deska rozdzielcza od Porsche Classic

Oddział Porsche Classic wprowadza do sprzedaży deskę rozdzielczą o klasycznym designie. Jej struktura, połysk i odcień czerni w ogóle nie różnią się od oryginału.

Klasyczna deska rozdzielcza Porsche 911

Samochody, które mają po 30, 40 lat mają często "zmęczone" wnętrza. Wysokie i niskie temperatury, słońce, wilgoć to wszystko wpływa na zużycie materiałów deski rozdzielczej. Żeby przywrócić blask klasycznej deski w Porsche 911 dział klasycznych aut z Zuffenhausen proponuje nowoczesną deskę rozdzielczą stylizowaną na klasykę.

Oryginalna deska rozdzielcza, dostarczana wraz z osłoną głośnika, może być zainstalowana wyłącznie zgodnie z oryginalną procedurą montażową - a ta wymaga demontażu przedniej szyby. Właśnie dlatego Porsche Classic zaleca przeprowadzenie wymiany elementu u autoryzowanych partnerów, zatrudniających doświadczonych ekspertów.

Nowy element można zamówić w dowolnym serwisie Porsche. W Polsce kosztuje on 4081,95 PLN z VAT.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 232 320 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Oddział Porsche Classic wprowadza do oferty oryginalną deskę rozdzielczą do klasycznych modeli 911 z roczników 1969-1975.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Klasyczna-deska-rozdzielcza-od-Porsche-Classic,19908,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-03 13:57:17
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij