Klienci na Bentley'a Bentayga muszą czekać. Auto zamówił ktoś specjalny

Już ponad 3600 zamówień złożono na nowego SUV-a Bentley'a. Jednak klienci będą musieli nieco dłużej zaczekać, bowiem zamówienie na Bentaygę złożyła ważna persona.

Bentley Bentayga miał swoją premierę w zeszłym tygodniu, podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Mimo że auta nie ma jeszcze w salonach, już ponad 3600 klientów złożyło zamówienie na to auto. Jeśli jesteś jednym z nich, mamy złą wiadomość - będziesz musiał zaczekać nieco dłużej.

REKLAMA

Klienci zostali "zepchnięci" na dół listy przez ważną i wpływową personę. Otóż Królowa Elżbieta II złożyła zamówienie na Bentaygę. Do Brytyjskiej Królowej trafi pierwszy produkcyjny egzemplarz i zaparkuje obok limuzyny tej samej marki, zaprojektowanej specjalnie dla Królowej.

Bentley myśli o zwiększeniu produkcji nowego SUV-a, żeby klienci nie musieli czekać tak długo. Osiągnięto już planowaną sprzedaż na ten rok, pierwsze egzemplarze do klientów trafią pod koniec 2015 roku. Warto dodać, że za najtańszą Bentaygę trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii £160 200. Jednak po dodaniu opcji cena może osiągnąć astronomiczne £500 000.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA