[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Klienci na Bentley'a Bentayga muszą czekać. Auto zamówił ktoś specjalny

Już ponad 3600 zamówień złożono na nowego SUV-a Bentley'a. Jednak klienci będą musieli nieco dłużej zaczekać, bowiem zamówienie na Bentaygę złożyła ważna persona.

Bentley Bentayga miał swoją premierę w zeszłym tygodniu, podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Mimo że auta nie ma jeszcze w salonach, już ponad 3600 klientów złożyło zamówienie na to auto. Jeśli jesteś jednym z nich, mamy złą wiadomość - będziesz musiał zaczekać nieco dłużej.

Klienci zostali "zepchnięci" na dół listy przez ważną i wpływową personę. Otóż Królowa Elżbieta II złożyła zamówienie na Bentaygę. Do Brytyjskiej Królowej trafi pierwszy produkcyjny egzemplarz i zaparkuje obok limuzyny tej samej marki, zaprojektowanej specjalnie dla Królowej.

REKLAMA

Bentley myśli o zwiększeniu produkcji nowego SUV-a, żeby klienci nie musieli czekać tak długo. Osiągnięto już planowaną sprzedaż na ten rok, pierwsze egzemplarze do klientów trafią pod koniec 2015 roku. Warto dodać, że za najtańszą Bentaygę trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii £160 200. Jednak po dodaniu opcji cena może osiągnąć astronomiczne £500 000.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij