Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kolejna nagroda dla GT-R’a

Nissan GT-R Największe wrażenie robią surowe, zwierzęce osiągi. GT-R jest tak szybki, tak wszechogarniający napięciem „mięśni”, że jedyne, co można zrobić to skupić się na przyspieszeniu.

Wyboru dokonał Komitet Wykonawczy japońskiej edycji plebiscytu na Samochód Roku w dniach 10-11 listopada w Oiso (prefektura Kanagawa). W uzasadnieniu decyzji jury stwierdziło, że Nissan GT-R to "supersamochód o znakomitych osiągach i niskiej emisji spalin, którego atutami są nowa konstrukcja nadwozia z włókna węglowego, aluminium i stali, a także imponująca przekładnia z podwójnym sprzęgłem oraz pierwszy na świecie układ napędowy na 4 koła z systemem transaxle".

Nissan GT-R sprzedaje się na świecie jak świeże bułeczki. Zresztą zamówień jest więcej niż fabryka może wyprodukować, dlatego na rynku wtórnym ceny GT-R są wyższe niż u dealerów! W Europie Nissan GT-R będzie dostępny już wiosną 2009 r.

Źródło: Nissan, informacja własna

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 510 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  czekamy na kolejne nagrody i sukcesy:D ciekawe, co Niemcy zrobią ze swoimi porsche:D
  ~rafal_rn, 2008-11-14 19:37:13
 • avatar
  zgłoś
  Nissan GT-R został wyróżniony nagrodą za najbardziej zaawansowaną technologię w ramach plebiscytu na Samochód Roku w Japonii w sezonie 2008/2009.
  auto motor i sport, 2008-11-14 17:51:37
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij