[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Kolejne BMW M3/M4 hybrydą?

Jak donosi The Detroit Bureau, następna generacja BMW M3/M4 będą wyposażone w napęd hybrydowy. Zobacz, jakie zmiany zobaczymy w kolejnych BMW M.

Podczas liftingu BMW Serii 3, nie zmieniono nic w najmocniejszych wersjach M3 i M4. Sytuacja ma się zmienić, kiedy na rynku zadebiutuje nowa generacja sportowych "beemek", co nastąpi prawdopodobnie za 3-4 lata.

Hybrydowe M3 i M4 będą wyposażone w ten sam, co obecnie, 3-litrowy silnik R6 twin-turbo, ale mocniejszy o 100 Nm. Spalinowa jednostka miałaby napędzać koła tylne, zaś silnik elektryczny miałby przekazywać moc na przód. Sportowe BMW byłoby więc czteronapędowe.

REKLAMA

Dodatkowo BMW posiadałoby system KERS, który odnawia energie z hamowania i w momencie, kiedy kierowca nie wciska pedału gazu. Na pokładzie prawdopodobnie znalazłby się czysto elektryczny tryb jazdy. Wówczas zasięg ma wynosić 20 km.

Niektórzy mogą podnosić głos krzycząc: auto będzie za ciężkie! Jednak akumulatory litowo-jonowe stają coraz lżejsze, a kolejna generacja ma wykorzystywać także elementy z włókna węglowego. O masę auta możemy być zatem spokojni. Nie musimy się także martwić o osiągi auta, bowiem każde kolejne modele są w 99% są szybsze od swoich poprzedników - tak zapewne będzie w przypadku nowego BMW M3/M4.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij