Kolejne polskie premiery podczas Targów Motor Show 2014!

Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja największego w Polsce święta miłośników motoryzacji będzie rekordowa nie tylko z uwagi na liczbę uczestników, ale również wyjątkowe premiery nowych modeli aut. Zdradzamy kolejne nowości, jakie zaprezentują BMW, Infiniti, Jeep oraz Mercedes

Jeep Cherokee

BMW serii 4 Cabrio
Nawet na postoju BMW serii 4 Cabrio fascynuje ciekawą stylistyką. Charakterystyczna atrapa chłodnicy tworzy wspólnie z opcjonalnymi adaptacyjnymi reflektorami diodowymi bardzo wyrazisty przód. Duży rozstaw osi i długa maska silnika, podobnie jak klinowa sylwetka BMW serii 4 Cabrio demonstrują sportowy charakter tego auta. W połączeniu ze skrzelami za przednimi nadkolami nadają autu aerodynamicznej elegancji. Zgodnie ze strategią BMW EfficientDynamics. Nie tylko maksymalna przyjemność jazdy kabrioletem, ale i minimalne parametry zużycia paliwa i emisji spalin.
BMW serii 4 Cabrio oferowane jest w liniach stylistycznych BMW Luxury, Modern i Sport.

Infiniti Q50
Po raz pierwszy na największych w Polsce targach motoryzacyjnych Motor Show odwiedzić będzie można stoisko marki Infiniti, a na nim m.in. Q60 i Q70.
Największym hitem będzie jednak polska premiera modelu Q50, który, jak zapowiada producent, ma zrewolucjonizować polskie drogi!

Infiniti Q50 to aerodynamiczne kształty, napęd hybrydowy, w którym główną rolę odgrywa znana, 3,5-litrowa jednostka benzynowa oraz najnowocześniejsze technologie łączności systemu informacji i rozrywki InTouch firmy Infiniti oraz w pełni personalizowany, pierwszy w świecie system bezpośredniego kierowania adaptacyjnego.

Jeep Cherokee
Zaprezentowany w Poznaniu Jeep Cherokee jest już czwartą generacją tego modelu. Nowy Cherokee wyraźnie podnosi poprzeczkę w swym segmencie, a do jego cech charakterystycznych należy elegancki, lecz atletyczny design, udoskonalone właściwości jezdne i wyższa dynamika jazdy szosowej, a przy tym wciąż legendarna sprawność napędu Jeep 4x4. Do jego zalet należy także oszczędność zużycia paliwa oraz bogate wyposażenie.

Nowa generacja Cherokee oferowana jest zarówno w konfiguracji napędu 4x2, jak i 4x4 z ofertą trzech nowych, zaawansowanych systemów napędu 4x4, by zapewnić modelowe własności trakcyjne w terenie w dowolnych warunkach jazdy.

Nowy Jeep znajdzie się w salonach europejskich dealerów począwszy od drugiego kwartału bieżącego roku w wersjach modelowych Longitude, Limited i Trailhawk. Podstawową jednostką napędową będzie ekonomiczny, 2,0-litrowy turbodiesel o mocy 170 KM w tandemie z nowej konstrukcji, dziewięciostopniową automatyczną skrzynią biegów. Wersja 140-konna tego silnika oferowana będzie w parze z sześciostopniową przekładnią manualną. W europejskiej gamie modelowej Cherokee oferowany będzie także z silnikiem benzynowym V-6 Pentastar o pojemności 3,2 litra z 9-stopniową, automatyczną skrzynią biegów.

Mercedes Klasy S Coupe
Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. Wyraziście zarysowane reflektory LED oraz poszerzony rozstaw kół tchną pewnością siebie i siłą. Design nadwozia nowej Klasy S ma cechy przyszłościowe – podkreśla to tzw. linia dropping line, opadająca od przodu ku tyłowi. W sugestywnej linii dachu i drzwi łączy się dynamika i elegancja.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i wyrazisty język designu stwarzają tu wspaniałe uczucie spokoju i przestronności. Aktywne fotele wielokonturowe w nowej Klasie S zapewnią luksus i dobre samopoczucie podczas jazdy. Dzięki niezwykłej funkcji masażu Energizing, opartej na metodzie gorących kamieni, wysiadając z nowej Klasy S będziemy czuć się wypoczęci.

Mercedes Klasa V
Nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga wzrok – niezależnie czy to rekreacyjna wycieczka z całą rodziną, czy też reprezentacyjna podróż służbowa z wieloma pasażerami. Inteligentne systemy wspomagania i bezpieczeństwa, innowacyjny system multimedialny i mocny napęd sprawiają, że nowa Klasa V tworzy w swym segmencie nowe wzorce.

Dostępny opcjonalnie dla nowej Klasy V system Comand Online to innowacyjny system multimedialny, obejmujący nawigację, funkcje telefoniczne i urządzenia audio. Informacja Live Traffic poinformuje o aktualnej sytuacji na drodze i możliwie najszybciej doprowadzi do celu. A gdy podróż odbywa się późno, oświetlenie wnętrza Ambiente zapewnia w Klasie V Avantgarde nastrojowe światło i wyjątkowo przyjemną atmosferę.
Model V 250 BlueTEC z silnikiem o mocy 190 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 9,1 sekundy, gwarantując – przede wszystkim w połączeniu ze skrzynią biegów 7G-Tronic Plus – dynamiczną jazdę.

REKLAMA