Koleos wyceniony

Renault Koleos
Renault Koleos
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 131 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Najtańsza odmiana auta wyposażona jest w 2,5-litrowy silnik czterocylindrowy o mocy 171 koni mechanicznych, który pozwala na osiągnięcie 100 km/h w 9,3 sekundy. Jednostka ta współpracuje z mechaniczną skrzynią o sześciu przełożeniach.

Druga w cennikach wersja posiada pod maską już jednostkę wysokoprężną - 2.0 dCi o mocy 150 koni mechanicznych. Obydwie najtańsze odmiany mają napęd tylko na przednią oś.

By otrzymać Koleosa w wersji czteronapędowej (przeniesienie momentu obrotowego z silnika powierzono systemowi "All mode 4x4-i" znanemu z Nissana X-Traila) trzeba już wydać 99 900 zł - tyle kosztuje odmiana Dynamique z benzynowym silnikiem pod maską i mechaniczną skrzynią biegów.

Najdroższy jest model ze 173-konnym silnikiem wysokoprężnym, napędem 4x4 i bardzo bogatym wyposażeniem seryjnym. Wersja Privilege z tą jednostką pod maską to wydatek 122 900 zł.

Nasz redaktor uczestniczył ostatnio w jazdach testowych Koleosa, jakie odbyły się w Maroku. O tym jak jeździ pierwszy Crossover produkcji Renault - w nowym wydaniu auto motor i sportu oraz już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Źródło: Renault

Zobacz także:
REKLAMA