[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Komfortowe Citroeny - C3 i C3 Aircross

Modele C3 i C3 Aircross zawdzięczają popularność nie tylko oryginalnemu wyglądowi. To komfortowe, praktyczne i bezpieczne samochody miejskie pełne najnowszych rozwiązań technicznych.

Citroen C3 i C3 Aircross Citroen C3 i C3 Aircross

Uroda przyciąga uwagę także w świecie samochodów. Ale równie ważne jak ona jest wnętrze. Kupując miejskiego Citroëna C3 jego właściciel podkreśli swój indywidualizm, ale stanie się też posiadaczem auta zapewniającego mu komfortową i bezpieczną podróż. Wygodne fotele, panoramiczny dach doskonale doświetlający wnętrze i zwiększający poczucie przestrzeni, a także praktyczne schowki sprawią, że jazda będzie przyjemna. Natomiast systemy – hamowania awaryjnego, zapobiegający zaśnięciu kierowcy podczas jazdy, ruszania na wzniesieniu, kontroli martwego pola w lusterkach, czy ostrzegający o niezamierzonym przekroczeniu linii na jezdni – dadzą poczucie pewności za kierownicą.

C3 jest wyposażany w dynamiczne i oszczędne silniki benzynowe (1.2 PureTech o mocy 68, 82 i 110 KM) oraz w diesla (1.5 BlueHDI, 102 KM). Trzycylindrowa jednostka 1.2 PureTech to wielokrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Silnika roku”. Bardzo praktyczną funkcją w Citroenie C3 okazuje się tzw. Mirror Screen. Umożliwia on połączenie smartfona z systemem multimedialnym i przeniesienie danych z jego ekranu na wyświetlacz na desce rozdzielczej, dzięki czemu kierowca może korzystać z przydatnych dla siebie funkcji smartfona za pomocą tego ekranu, np. z nawigacji.

Ceny Citroena C3 zaczynają się od 40 950 zł – tyle kosztuje wersja 1.2 Live z silnikiem o mocy 68 KM.

REKLAMA

Citroen C3 i C3 Aircross Citroen C3 i C3 Aircross

Wygodne wnętrze

W C3 nawet na dłuższych trasach będzie wygodnie podróżował nawet komplet pasażerów. Do tego modelu Citroën oferuje 5 rodzajów tapicerki: materiałową lub łączoną ze skórą

Citroen C3 i C3 Aircross Citroen C3 i C3 Aircross

Pojemny bagażnik

W 300-litrowym bagażniku Citroëna C3 można przewieźć spory ekwipunek. Oparcie kanapy jest asymetrycznie dzielone, po jego złożeniu pojemność bagażnika wzrasta do 922 litrów

REKLAMA

Citroen C3 i C3 Aircross Citroen C3 i C3 Aircross

Komfortowa wyprzedaż w Citroënie

Od grudnia modele Citroëna, m.in. C3 oraz C3 Aircrossa, można kupić w niższej cenie. Wyprzedaż rusza na stronie: epromocja.citroen.pl, na której znajdzie się pełna oferta aut z roku modelowego 2018 – ich wyposażenie i ceny promocyjne. Wybrany model można zarezerwować online, bez wychodzenia z domu. Po wysłaniu „prośby o ofertę” danego auta, punkt sprzedaży odpowie osobie zainteresowanej zakupem w ciągu 2 godzin od wpłynięcia zapytania.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij