Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Koncepcyjne modele Audi na pierwszych zdjęciach

 Audi do Frankfurtu przywiezie m.in. dwa niewielkie pojazdy koncepcyjne - Urban Sportback i Spyder. Oba mają być elektrycznymi pojazdami, które zbudowano z myślą o stworzeniu jak najlżejszej konstrukcji i jak najtańszej eksploatacji. Nie mają nic wspólnego z obecnymi modelami marki, nie mają z nimi żadnych wspólnych elementów. Małe autka mają po 3,2 metra długości i 1,7 metra szerokości. Każde napędzają dwa silniki elektryczne, które kręcą kołami, z felgami o średnicy 21 cali. Dla utrzymania niewielkiej masy własnej, nadwozia pojazdów zbudowano z aluminium i włókna węglowego. Bliższe szczegóły konstrukcyjne obu tych "dziwadełek" poznamy za dwa tygodnie we Frankfurcie.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chyba za stary jestem na takie fikuśniki. Od jakiegoś czasu pokazywany i udoskonalany prototyp XL1 od VW jakoś sensownie wygląda i ma sensowne osiągi. Być może to skłania gości, że to auto ma się pojawić w produkcji.
  garfield, 2011-08-29 21:13:15
 • avatar
  zgłoś
  Oba wyglądają przedziwnie i nie mogę powiedzieć, że to jakieś dzieła, bo mi się nie podobają. Mam nadzieję, że nie wyjdą poza fazę prototypu.
  ~Samuraj, 2011-08-29 12:13:03
 • avatar
  zgłoś
  Dotąd niemiecki producent pokazywał tylko szkice, teraz podsyca zainteresowanie grafikami.
  auto motor i sport, 2011-08-29 08:20:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij