[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Koncern Fiata i Mazda rozpoczną współpracę

Fiat i Mazda opracują wspólnie nowego roadstera - obydwie firmy właśnie podpisały wstępne porozumienie w tej sprawie.

Celem współpracy jest skonstruowanie dwóch różniących się od siebie wyglądem i zgodnych ze stylistyką każdej z marek lekkich roadsterów, wyposażonych w tylny napęd. Zostaną one skonstruowane na płycie podłogowej przyszłej Mazdy MX-5. Alfa Romeo i Mazda wyposażą swoje auta we własne silniki. Plany przewidują, że obydwa samochody będą produkowane w zakładach Mazdy w Hiroszimie w Japonii. Produkcja Alfy Romeo ma się rozpocząć w 2015 roku.

Podpisanie ostatecznego porozumienia w tej sprawie przewidziano w drugiej połowie bieżącego roku. Mazda i Fiat zobowiązały się ponadto zbadać inne możliwości współpracy w Europie.

Historia modeli Spider spod znaku Alfy Romeo rozpoczęła się w 1966 r. Do 1993 r. Włosi zawsze mieli w ofercie roadstera z tylnym napędem. Od 1994 r. Spidera przestawiono na napęd przedni; w 2010 r. całkowicie zaprzestano jego produkcji.

Prezentując w 1989 r. model MX-5, wyposażony w tylny napęd, Mazda na nowo wylansowała modę na małe sportowe roadstery. Wkrótce pojawi się trzecia generacja tego auta.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij