Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Koncerny Fiata i Chryslera zawarły bezterminowy alians strategiczny

W modelu Bravo zadebiutuje nowo opracowane logo marki Fiat. Ma symbolizować kolejny prze- łom i zmianę strategii firmy. Znak firmowy został zaprojektowany przez specjalizującą się w tej dziedzinie firmę Robilant Associati, we współpracy z Centro Stile Fiat. Nowy symbol Fiata nawiązuje do logo, które zdobiło maski pojazdów tej marki od roku 1931 do 1968. Kształt tarczy oraz czerwony kolor to reminiscencja Fiata 524 z roku 1931 – pierwszego, który nosił taki znak. Wtedy nowe logo zostało dostosowane do zmienionej osłony chłodnicy, która otrzymała inny kształt ze względów aerodynamicznych. Dzisiaj nowe logo w starym stylu ma symbolizować „Zmianę pod znakiem kontynuacji”, co znakomicie pasuje do koncepcji reprezentowanej przez model Bravo. Oczywiście w niedługim czasie inne samochody Fiata również zostaną zaopatrzone w czerwoną tarczę – zapewne w ramach planowych modernizacji poszczególnych modeli.

Naturalnie, Fiat zobowiązał się również do promowania i wprowadzania aut koncernu Chryslera na rynki poza Ameryką Północną, wykorzystując do tego swoją sieć handlową i serwisową. O takim samym wsparciu Fiata na terenie USA i poza nim, zapewnił także Bob Nardelli, prezes koncernu Chryslera.  

Źródło: mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  no ciekawe, ciekawe też jakie będą następstwa tego i jeszcze fajniejsze promocje, tak jak ta teraz - roczne ferie u Fiata, odpoczywa się rok od spłaty kredytu
  ~ksen, 2009-01-23 01:49:59
 • avatar
  zgłoś
  No to potężny alians nam powstał w tym momencie. Zwłąszcza, że Fiat na fali. fabryka w Tychach nie nadąża z produkcją. Choć jeszcze tych z aut z 2008 trochę zostało. Ale pewnie nie długo, bo przy cenach 37 tys za Lineę Active to szybko to zejdzie.
  ~Garlin, 2009-01-22 14:48:27
 • avatar
  zgłoś
  Z jednej strony sojusz z Hindusami ( TATA ) , a z drugiej z Amerykanami . Dwa ogromne rynki . Ludzie z Turynu chyba mogą być spokojni o przyszłość .
  ~AMiS Fan:), 2009-01-22 13:11:56
 • avatar
  zgłoś
  gratulacje za sprytne posunięcie Fiata i kolejne gratulacje za sprytne promocje roczne ferie. oby więcej takich także u innych prducentów
  ~anat, 2009-01-21 21:37:17
 • avatar
  zgłoś
  Koncerny Chryslera i Fiata ogłosiły oficjalnie, iż połączyły swoje siły technologiczne i logistyczne.
  auto motor i sport, 2009-01-21 12:02:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij