REKLAMA

Konkurs Elegancji Villa d’Este nie odbędzie się w 2020 roku

Organizatorzy Konkursu Elegancji Villa d’Este podjęli trudną decyzję przesunięcia planowanego na październik święta motoryzacji na maj 2021 roku. 

Konkurs Elegancji Villa d’Este Konkurs Elegancji Villa d’Este
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 114 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Konkurs Elegancji Villa d’Este to jedno z najbardziej prestiżowych obok m.in. Festiwalu prędkości w Goodwood imprez motoryzacyjnych na świecie. Poza najbardziej cennymi eksponatami spotykają się tu najważniejsze osobowości branży motoryzacyjnej, najznamienitsi kolekcjonerzy oraz szerokie grono miłośników czterech kołek. W związki z ograniczeniami w podróżowaniu oraz zagrożeniami związanymi z Covid-19 organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin imprezy na dni 28-30 maja 2021 roku. Dobra wiadomość jest taka, że maj to najbardziej sprzyjający miesiąc na organizację tej imprezy. Nie tylko wyjątkowe samochody, ale również wiosenna aura nad jeziorem Como tworzy wyjątkową atmosferę konkursu elegancji organizowanego na terenie ogrodów Villa d’Este.

REKLAMA

Organizatorzy obiecują jednak, że w związku z przerwą, przyszłoroczna impreza będzie jeszcze bardziej wytworna. Nam nie pozostaje niż innego jak powspominać poprzednie edycje Konkurs Elegancji Villa d’Este. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA