Kot z napędem na cztery łapy - Jaguar F-Type AWD

Do sportowego Jaguara F-Type dołącza wersja z napędem na cztery koła. Napęd AWD dostępny będzie w wersjach S i R. Do F-Type'a dołącza także manualna skrzynia biegów.

Jaguar F-Type AWD
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 296 400 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

W Jaguarze F-Type z napędem na cztery koła, opracowano system Intelligent Driveline Dynamics (IDD), pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał napędu na cztery koła. Dzięki temu moc efektywniej jest przekazywana na tylne koła. 

Wersje F-Type AWD wyróżnia m.in. głębsze przetłoczenie na masce oraz nowe wloty powietrza. Sportowy Jaguar będzie seryjnie wyposażony w układ kierowniczy z elektrycznym wspomaganiem (EPAS).

Kolejną modernizacją w Jaguarze F-Type jest 6-biegowa ręczna skrzynia biegów. Wcześniej dostępny był tylko 8-biegowy automat ZF. W sumie, po zmianach dostępnych jest aż 14 odmian sportowego "Jaga". Od modeli Coupé i Convertible z turbodoładowanymi jednostkami V6 i napędem na tylne koła, poprzez wersje z manualem, aż po 550-konne modele F-TYPE R Coupé i Convertible z turbodoładowanymi V-ósemkami, 8-biegowymi skrzyniami automatycznymi oraz napędem cztery na cztery.

Nowe wersje Jaguara F-Type z rocznika modelowego 2016 trafią do sprzedaży na wiosnę 2015 r.

REKLAMA