Kto mógłby zastąpić Jeremiego Clarksona?

Zaraz po oficjalnym komunikacie o zwolnieniu Clarksona, brytyjskie media rozpoczęły ankietę, w której pytały kto mógłby zastąpić Jeremiergo Clarksona. Oto lista kandydatów.

Jeremy Clarkson
fot. bbc.co.uk

Po ostatnim nieoficjalnym komunikacie o odejściu Hammonda i May'a losy programu Top Gear są niejasne. Wiadomo, że obaj prezenterzy nie chcą prowadzić show bez Clarksona. Czy stacja BBC znajdzie kogoś na jego miejsce, czy może program całkiem zniknie z anteny? Tego jeszcze nie wiadomo, ale zaraz po zwolnieniu Jerremiego powstała potencjalna lista osób na jego miejsce.

Brytyjskie media wysłały ankietę, w której pytano kogo chcielibyśmy zobaczyć na miejscu "Jezzy". Co ciekawe, najwięcej głosów zdobyła brytyjska modelka Joddie Kidd, która wielokrotnie występowała w programie i pomagała Clarksonowi. Kolejne miejsce zajmuje komik Steve Coogan, a zaraz za nim wielki fan Ferrari Chris Evans. Kolejne miejsca w ankiecie zajęli irlandzki prezenter telewizyjny i radiowy Dermot O’Leary oraz komik Stephen Fry.

Pojawiły się też nazwiska takie jak: Rowan Atkinson, Piers Morgan (dziennikarz, którego Clarkson nie tolerował), a także juror brytyjskiego Idola i X-Factora Simon Cowell. Jednak wątpliwe, aby któraś z tych osób zastąpiła Jeremiego. Czekamy na oficjalną informację BBC.

REKLAMA