REKLAMA

Kubica prowadzi cykl rozmów na żywo

Zawodnicy Orlen Team przygotowali dla fanów rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli pozostać w kontakcie podczas akcji #zostańwdomu. Pierwsze rozmowy Roberta Kubicy można już obejrzeć, a przed nami kolejne.

| Data aktualizacji: 2020-04-21
Robert Kubica w serii DTM Materiały prasowe
Robert Kubica w serii DTM

Orlen Team rozpoczął cykl rozmów, w których sportowcy będą się łączyć na instagramowym czacie podczas relacji na żywo i wymieniać opiniami. Przed rozpoczęciem transmisji zawodnicy zbierają od fanów listę pytań, na które odpowiadają podczas relacji live.

REKLAMA

Podczas dwóch pierwszych spotkań Robert Kubica rozmawiał z Bartoszem Zmarzlikiem i Maciejem Giemzą. Trzeci rozmówca to z kolei Kuba Przygoński. Trzeba przyznać, że formuła rozmów zakulisowych jest całkiem ciekawa. 

20 kwietnia kibice mogli natomiast wziąć udział w godzinnym chacie Roberta Kubicy i czeskiego kierowcy cross country, uczestnika Dakaru, Martina Prokopa. Gospodarzem spotkania był tym razem Martin Prokop, który zainicjował spotkanie na Instagramie na profilu BENZINA, czeskiej marki stacji paliw wchodzącej w skład Grupy ORLEN. Rozmowa była prowadzona w języku angielskim. Niebawem zamieścimy relację z niej.

Póki co, poniżej zamieszczamy rozmowę Roberta Kubicy z wielokrotnym mistrzem, utytułowanym żużlowcem Bartoszem Zmarzlikiem z 2 kwietnia 2020 roku:

Tutaj znajdziecie z kolei rozmowę między Robertem Kubicą i naszym motocyklistą, uczestnikiem Dakaru, Maciejem Giemzą z 5 kwietnia 2020 roku:

A tutaj rozmowa z Kubą Przygońskim:

Informacje o kolejnych rozmowach zawodników ORLEN Team będą na bieżąco publikowane na profilach społecznościowych zespołu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA