Kuchar będzie uczył na cee’dach

Utytułowany kierowca rajdowy Tomasz Kuchar rozpoczął współpracę z Kia Motors Polska. Jego Akademia Bezpiecznej Jazdy będzie szkoliła na Kiach cee’d.

Kia Cee'd w Akademii Bezpiecznej Jazdy
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Prowadzona przez Tomasza Kuchara Akademia Bezpiecznej i jej ośrodek „Rallyland”, położony na terenie byłego lotniska wojskowego w Borach Tucholskich, mają nowego partnera strategicznego. Została nim firma Kia Motors Polska. Dzięki umowie, szkoła Kuchara dostała do użytkowania 8 nowych samochodów Kia cee’d w wersjach kombi oraz hatchback. Auta te będą wykorzystywane podczas szkoleń.

Jak podkreśla Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska, jego firma od wielu lat kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo modeli. Przystąpienie do ścisłej współpracy z Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara to z kolei ważny krok w kierunku dbałości o bezpieczeństwo klientów marki. Ważnym aspektem tej współpracy jest oczywiście promocja.

Kuchar ma już za sobą „przygodę” z Kia Motors Polska. Dwa lata temu był dyrektorem sportowym konkursu Kia Lotos Race 2011, który wyłaniał utalentowanych, młodych zawodników pod kątem Wyścigowych Mistrzostwach Polski Kii Picanto.

Tomasz Kuchar
kierowca rajdowy

Niezmiernie cieszę się z tego, że nasza oferta współpracy spotkała się z pozytywnym przyjęciem i Kia Motors Polska postanowiła zostać naszym oficjalnym partnerem. To dowód na pełne zaufanie z obu stron i wzajemne docenienie własnej wartości. Otrzymaliśmy do wykorzystania bardzo dobry sprzęt, który mielimy już możliwość sprawdzić w „ogniu walki” i który bardzo pozytywnie zaskoczył naszych instruktorów. Mam nadzieję, że to kolejny krok w ramach naszej współpracy, niezmiernie ważny i przynoszący wymierną korzyść obu stronom, ale przede wszystkim istotny i pozytywny dla naszych kursantów, którzy będą mogli podnosić swoje bezpieczeństwo korzystając z najnowocześniejszych i niezawodnych samochodów.

amis

REKLAMA