Kup Infiniti i przejedź się bolidem Formuły 1!

Brytyjski oddział Infiniti przygotował specjalną atrakcję dla jednego ze swoich klientów. Po kilku etapach kwalifikacyjnych będzie on mógł przejechać się bolidem Formuły 1. 

Brytyjczycy, którzy zdecydują się na wizytę w salonie Infiniti i odbędą jazdę testową jednym z oferowanych przez producenta modeli, automatycznie zostaną zakwalifikowani do zorganizowanego przez brytyjski odział marki konkursu. Nagrodą w nim jest odbycie jazd bolidem Formuły 1 teamu Infiniti Red Bull Racing pod okiem kierowcy Daniil Kvyat.

REKLAMA

Naturalnie, w Infiniti nie postradali zmysłów i nie wsadzą za kółko bolidu pierwszego lepszego klienta, który przejechał się Q50, Q70, czy modelami z linii QX. Szczęśliwiec, który dozna tego zaszczytu zostanie starannie wybrany spośród 25 osób, które zostaną zaproszone na Rockingham Motor Speedway, gdzie ich umiejętności za kółkiem zostaną dokładnie sprawdzone przez grono ekspertów. Kierowca z najlepszym wynikiem zostanie następnie zaproszony do fabryki zespołu Infiniti Red Bull Racing w Milton Keynes, gdzie rozpocznie trening na symulatorze jazdy. Kiedy natomiast ten etap szkolenia się zakończy, kierowca razem z zespołem poleci do Dubaju, by tam w końcu przeżyć przygodę swojego życia – odbyć jazdy bolidem Formuły 1.

Infiniti jest dumne z tego, że swoim potencjalnym i  aktualnym klientom może zaoferować przygodę takiego kalibru. Współpraca brytyjskiego oddziału Infiniti z zespołem Infiniti Red Bull Racing pozwala na podkreślenie wyścigowych aspiracji marki i podzielenie się ze swoimi klientami emocjami i inspiracjami jakie towarzyszą konstruktorom przy tworzeniu aut spod znaku Infiniti.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA