Kup Lamborghini Aventadora, dostaniesz... łódź

Egzemplarz niemal nowego Lamborghini Aventadora SV Roadster trafił na sprzedaż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dodatek - łódź motorowa. Cena? Kosmiczna.

Lamborghini Aventador SV Roadster
Lamborghini Aventador SV Roadster

Lamborghini Aventador SV Roadster to zachwycający okaz i niezwykły supersamochód. Pod jego maską pracuje 750-konne V12. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje niecałe trzy sekundy, a rozpędzanie kończy się gdzieś w okolicach 350 km/h. To nie są tanie rzeczy.

REKLAMA

Tym bardziej, jeżeli oprócz Lambo, masz jeszcze idealnie do niego pasującą supermotorówkę. W tym samym kolorze, stylizowaną jak każde Lamborghini, z charakterystycznymi przetłoczeniami, światłami, kierownicą czy fotelami. Jej moc sięga od 1350 do 1550 KM, w zależności od użytego paliwa, pozwalając na osiągnięcie prędkości 290 km/h. Koszt budowy sięgnął 2,35 mln dolarów.

Właściciel tego zestawu postanowił wystawić go na eBayu, jak napisał "z powodów rodzinnych". Na ile wyceniony jest obecnie? Zważywszy, że samochód ma na liczniku raptem 700 mil przebiegu i sam w sobie jest wart około 600 tys. dolarów, musi być drogo.

I rzeczywiście jest, bo całość kosztuje teraz 2,2 mln dolarów, a do zakończenia aukcji pozostały cztery dni. Wartością dodaną może być fakt, że zarówno samochód, jak i łódź, wraz z właścicielem wystąpiły w telewizyjnym programie "Sekretne życie milionerów".

To jak, są chętni?

REKLAMA