Kup auto motor i sport i wygraj Toyotę Yaris!

Best Cars 2012
Best Cars 2012

Aby wziąć udział w naszym plebiscycie, należy przesłać do redakcji wypełnioną kartę do głosowania, umieszczoną w aktualnym, październikowym wydaniu "auto motor i sport". Adres widnieje na karcie, termin nadsyłania upływa 30.11.2011 r.

Wyniki plebiscytu przedstawimy na łamach jednego z wiosennych wydań "auto motor i sport". Wkrótce potem poinformujemy, którzy spośród głosujących Czytelników zostaną właścicielami nagród, jakimi są tym razem dwa egzemplarze najnowszej Toyoty Yaris.

Ranking modeli - jaki powstanie dzięki głosowaniu Czytelników w Polsce - będzie można porównać z tymi, które przyniesie głosowanie w kilkunastu krajach Europy, gdzie równocześnie swoich faworytów wybierają czytelnicy magazynów należących do rodziny czasopism "auto motor i sport".

Samochody spośród których wybieramy "te najlepsze" są podzielone na dziesięć kategorii; w każdej z nich wyodrębniono modele cenowo przystępniejsze (segment B). Łącznie, z dziesięciu klas, trzeba wytypować dwudziestu zwycięzców - po jednym spośród wszystkich modeli danej klasy oraz po jednym spośród samochodów oznaczonych symbolem (B).

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie i życzymy szczęścia w losowaniu nagrody!

 

REKLAMA

zobacz galerię

REKLAMA