[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Kupił BMW M3. Okazało się, że jeździł nim Clarkson

BMW M3 zostało kupione w salonie w Kent za kwotę 50 tys. funtów. Po czasie zaczęło się psuć. Okazało się, że jego auto brało udział w programie "Top Gear", a za jego kółkiem siedział Jeremy Clarkson.

BMW M3 F30 Top Gear

Miesiąc po zakupie BWM M3, Rob Willis zaczął narzekać na problemy z hamulcami i układem kierowniczym. Zastanawiał się, z czego to może wynikać, przecież auto jest praktycznie nowe. Odpowiedź znalazła jego żona, w telewizji.

Pewnego wieczoru oglądała odcinek programu "Top Gear", w którym Jeremy Clarkson testował niebieskie M3. Dokładnie takie samo, jakie kupił jej mąż. Gdy spojrzała na tablice rejestracyjne, nie miała już wątpliwości - to to samo BMW.

REKLAMA

Wzburzony całą sytuacją Willis wrócił do dealera i przedstawił całą sprawę. W ramach rekompensaty otrzymał wersję 330d z bogatymi dodatkami. Naszym zdaniem niezbyt uczciwy deal, ale nie jesteśmy tu od oceniania.

BMW przyznało, że popełniło błąd dopuszczając M3 w takim stanie na drogi. Jak wiadomo, Clarkson nie oszczędza testowych aut, a w odcinku z udziałem niebieskiego BMW, auto dostało nieźle w kość. Willis skarżył się później, że tym samochodem jeździli z nim także jego 8-letnia córka i 3-letni bratanek, których życie było zagrożone.

Przypomnijmy, że BBC przygotowało specjalny, świąteczny odcinek "Top Gear" z udziałem dawnego trio. Przygotowania do nowego show idą pełną parą, a nowy prowadzący już podał datę pierwszego odcinka.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij